Anonymous 05/11/2021 (Tue) 18:16:31 No.23682 del
>>23680
>i jak wygląda takie wypłacanie?
słup idzie pod bankomat i wypłaca, potem wpłaca na poczcie, drugi słup odbiera

>i wypłacić w bitomacie?
absolutnie nie, wszystkie wypłaty kryptowalut na terenie polski są skrajnie monitorowane
i nic ci nie da że kryptowaluty są wyprane. sam fakt wypłacenia doprowadzi do kontroli operacyjnej i twojego końca
jeżeli macie zapamiętać jedną rzecz z wszystkiego co pisałem to niech to będzie właśnie ta

Misiaczki moje to ja Rafał od Zdziśka, ten co dolary lewe wklejał a wy mnie wyjebaliście. Ale powiem Wam co moje policyjne źródła mi wyszczekały o aferze z Adminami z tego forum.
Oni nie wpadli z powodu złamania tora, to nie był problem BHP z dostępen do netu. To też nie był problem ze słupami ani z brakiem uwagi. Moje małe miśki nie zdajecie sobie sprawy jak małym wiatem jest świat Bitcoin w Polsce. Tak ja wiem, że wy miski myślicie, że w Polsce i na całym świecie jest mnówstwo oszustów i bandziorów, co piorą złotówki, dolary i Euro przy pomocy BTC a policja siedzi i nic nie robi. Otóż się mylicie, bo policja robi cały czas. W Polsce są właściwie tylko 4 większe giełdy, które mają załośnie płytki rynek. Na naszych giełdach królują traderzy, którzy szaleją kwotami tak astronomicznymi jak 1-2 BTC. Tak, to są daily traderzy, śmietanka różnych forów o inwestowaniu. Polskie giełdy w porywach maja kilkadziesiąt BTC dziennego obrotu.
Policja moi drodzy słuchacze współpracuje z giełdami i dostaje info o dziwnych dużych wypłatach. Każda giełda ma obowiązek rejestracji wypłat ponad 15.000 EURO ale oprócz tego współpracuje na bierząco z policja i przekazuje informacje operacyjne. W tym przypadku giełda bitcurex odnotowała kilka wymian BTC na kwotę kilkuset tysięcy od całkiem nowego użytkownika, który był zweryfikowany, wszystko było ok. Na jego konto trafiały spore kwoty, które były, jak się już domyślacie, wypłacane w bankomatach a wypłaty robili zamaskowani kolesie. To wszystko nie było jeszcze przestępstwem ale dało podstawy to założenia obserwacji. I od tego momentu poszło gładko. Zatrzymano i przesłuchano kolesi, którzy obierali dla niego z bankomatów, założono im kamery i mikrofony i nagrano moment przekazania pieniędzy do podejrzanego. Wykorzystano korelacje czasową, tj sprawdzano kiedy pojawiały się wpisy na Torepublica i kiedy podejrzany był w domu. Tak moje małe misie, ten mistrz oszust interentowych mieszkał z mamą i tatą i młodzszą siostrą. Wkońcu zrobiono wjazd na chate i zatrzymano kolesia jak siedział przed kompem z otwartą sesją na ToRepublic. Moje miski, nie było żadnych wyłączników prądu, żadnych kabelków do wyrwania ze ściany. Zadzwonił listonosz a jak otworzono drzwi to wpadły psy. Gośc w domu miał prawie 200tys zł w gotówce, prawie kilogram złota z monetach, kilka nowych laptopów, kilkadziesiąt telefonów, kart SIM, dysków twardych. Gośc od razu się przyznał do wszystkiego i dostał od razu 3 miesięczny areszt wydobywczy. A potem poszło szybko. Kolejny zatrzymany Kyber, potem przejęcie kont i nasłuch. Nie wiem, czy były jakieś policyjne prowokacje, ale przede wszystkim było mozolne zbieranie danych i definiowanie środowiska. Teoria o tym, że zatrzymani po zamianie aresztu na poręczenie majątkowe skontaktowali się z Z3S jest kretyńska, im grozi kilkanaście lat odsiadki, nikt z nich nie zaryzykuje powrotu do aresztu. Sami się możecie domyśleć kto dał cynk Z3S i zastanowić, dlaczego niebezpiecznik.pl milczy na ten temat.
Tor jest bezpieczny jeżeli zachowacie BHP. TVI wpierdolił się, ponieważ korzystał z polskiej giełdy, gdzie mimo zweryfikowanego i 100% bezpiecznego konta, użytkownicy obracający kwotami kilkaset tysięcy zł są od razu wskazywani. Rynek BTC jest żałośnie płytki.