Anonymous 11/26/2021 (Fri) 16:24:17 No.24810 del
>przegrana pisu i wyjebanie tych pisowskich klakierow na zbity pysk i zatrudnianie specjalistow i zolnierzy z powolania na takie stanowiska.

Panie moczarowcu, wasz ostatni podskok, będący w rzeczywistości takim żałosnym cienkim i smutnym pierdnięciem to było wystawienie waszego zakurzonego agenta Tymińskiego na prezydenta. To była strata czasu, bo wasza wierchuszka już wiedziała, że w pradawnej wojnie między Chamami a Żydami, Żydzi wygrali i to na wszystkich frontach. Ci z niższych szczebli wciąż nie potrafią przyjąć tego do wiadomości i miotacie się jak kurczak bez głowy, łudząc się, że cokolwiek ugracie. Szkoda czasu, szkoda zycia, trafiliście na śmientik historii, więc najlepiej dla was będzie cieszyć się emeryturką i przejadaniem tego, co nakradliście. A jak podskoczycie wyżej swojej dupy, to zostanie wam wyraźnie przypomniane, gdzie jest wasze miejsce.
Fantazjowanie o tym, jak to znowu wmaszerujecie w wypastowanych BRĄZOWYCH BUTACH do budynków władzy pozostanie na zawsze tylko fantazjowaniem. Z pewnymi rzeczami trzeba się pogodzić, albo rozjedzie was walec historii. A po co? macie życie do przeżycia, złodziejskie łupy do przepicia i przejedzenia, cieszcie się swoją emeryturą i nie ściągajcie na siebie gniewu zwycięzców.