Anonymous
06/04/2026 (Thu) 11:26
No.697
del
>>623>jeśli masz możliwość użyć polskie proxy (posiadasz Monero) to warto polskie proxy bo więcej czasu zmarnujesz policji, będą wysyłać wnioski o międzynarodową pomoc prawną do Szwajcarii, potem wnioski do polskiego ISP proxy, potem namierzać niewinnego polaka, potem analizować jego dysk przez miesiące/latanie mam doświadczeia z proxy. jak poprowadzić ruch w qubes tor>proxy? ma ktoś może jakiś dobry poradnik do tego?