Anonymous 06/04/2026 (Thu) 12:51 No.701 del
>>697
>nie mam doświadczeia z proxy. jak poprowadzić ruch w qubes tor>proxy? ma ktoś może jakiś dobry poradnik do tego?
najszybszy sposób:

1. zainstaluj dowolną przeglądarkę clearnetową np. firefox w TemplateVM whonix-workstation-18
2. uruchom/zrestartuj AppVM whonix (dowolna maszyna której ruch idzie przez NetVM sys-whonix)
3. uruchom firefox w tej maszynie
4. zainstaluj wtyczkę FoxyProxy
5. wejdź w Options i dodaj dane proxy od dostawcy np. floppydata.com

Type SOCKS5
Hostname od dostawcy
Port od dostawcy
Username od dostawcy
Password od dostawcy

6. zapisz, otwórz nową kartę, włącz proxy

Message too long. Click here to view full text.