Путин хуйло 11/19/2023 (Sun) 21:23 Id: 514ec5 No.361088 del
У Москві отруїли ексватажка “лнр”
Як повідомляють російські Telegram-канали, за словами джерел, близьких до Плотницького, кілька днів тому він зустрічався з великою компанією, в якій були, зокрема, його соратники по “лнр” і «кілька слабовиків, здається, з ФСБ». Після вечері із цими людьми Плотницькому стало погано. Він був госпіталізований у тяжкому стані, в організмі медики знайшли відразу кілька отрут.
«Наразі лікарі стабілізували стан Ігоря Венедиктовича. Але ще є загроза його життю», – сказав нам один із колишніх “чиновників лнр”, який “працював” разом із Плотницьким.

Люди з оточення Плотницького вважають, що його могли отруїти українські диверсанти або ж старі вороги (перш за все, нинішні ватажки “лнр”, у тому числі Леонід Пасічник).При цьому неназваний представник ФСБ вважає, що спробу вбивства могли здійснити «хтось із впливових людей у Москві»: «Плотницький багато до кого звертався, просив грошей, нагадував про старі заслуги. Коли грошей не давали (колишній ватажок “лнр” живе зараз не так багато, як хотів би, і практично ні на що не впливає), сердився, погрожував розкрити якісь секрети. Думаю, хтось не витримав цього».