Anonymous
06/16/2026 (Tue) 14:39
No.17899
del
>>17894Megváltozhatatlannak épp nem teljesen az, de eléggé körülményes lenne. Mondom, én már beletörődöm, inkább ezt a bűnbánatot kellene levetkőznöm. Tudom, hogy inkább még szerencsés is vagyok, hogy nem nyaggatnak vele a szüleim.
Köszönöm a választ mindenkinek!