Anonymous
06/26/2026 (Fri) 10:14
No.17921
del
Én még mindig élvezem ezt az időjárást, közben mindenki úgy tesz körülöttem, mintha ez már (megint) az apokalipszis lenne.
Sikeresen eltöröltem a warmup gate-et, ilyen időben senkinek nem kell bemelegítés.