Anonymous 06/26/2026 (Fri) 10:14 No.17921 del
(64.43 KB 1200x900 bmelt.jpg)
Én még mindig élvezem ezt az időjárást, közben mindenki úgy tesz körülöttem, mintha ez már (megint) az apokalipszis lenne.

Sikeresen eltöröltem a warmup gate-et, ilyen időben senkinek nem kell bemelegítés.