Anonymous 06/26/2026 (Fri) 20:12 No.17922 del
>>17921
Nagyanyám imádta az ilyen időjárást. Szeretett kinn lenni nap hosszat.
Én meg ülök a saját levemben is fövök. De nem panaszkodom. Általában.
Köszönjük.
>transparent