h33ku##9uRY8a
06/16/2026 (Tue) 22:32
No.
1213
del
>>1212
>instalujesz na łojarzu tor lub torsocks5
>odpalasz w terminalu
>wybierasz tor
serwerek nie ma znaczenia jaki moze byc co kolwiek, yax.im jest zdecentralizowane