/poland/ - Po Land

Teletubbies

Posting mode: Reply

Check to confirm you're not a robot
Name
Email
Subject
Comment
Password
Drawing x size canvas
File(s)

Board Rules

Max file size: 350.00 MB

Max files: 5

Max message length: 4096

Manage Board | Staff: Moderate thread

Return | Magrathea | Catalog | Bottom

Expand All Images


Anonymous 06/16/2026 (Tue) 21:36 [Preview] No. 1205
>UPDATE: 2026-06-13 21:24:00 UTC - New BO options (now can put limits on new posters) and fixes (disallow VPN/TOR setting saving), report/hashban CAPTCHA fixes, and CAPTCHA reload fixes.

ENDCHAN = HONEYPOT


Anonymous 06/16/2026 (Tue) 21:55 [Preview] No.1209 del
>>1205
Cały czas mam w głowie, by zrobić własnego imageboarda, ale nie znam się na zabezpieczaniu serwerów :/


Anonymous 06/16/2026 (Tue) 22:01 [Preview] No.1210 del
>>1209
Jeszcze dużo to kosztuje, cockbox najgorszy plan to jakieś 10 eur, zazwyczaj marża dealerów krypto P2P to 30%, do tego dochodzi jeszcze fee od non kyc exchangeów jakieś grosze ale zawsze czyli to 14$ miesięcznie rok to razy 12 to jest 168 * 4.23
710.64 zł rocznie na sam hosting


h33ku##9uRY8a 06/16/2026 (Tue) 22:08 [Preview] No.1211 del
wbijcie na xmpp w takim razie

[email protected]


Anonymous 06/16/2026 (Tue) 22:20 [Preview] No.1212 del
>>1211
Proponuje onion-only


h33ku##9uRY8a 06/16/2026 (Tue) 22:32 [Preview] No.1213 del
>>1212
>instalujesz na łojarzu tor lub torsocks5
>odpalasz w terminalu
>wybierasz tor
serwerek nie ma znaczenia jaki moze byc co kolwiek, yax.im jest zdecentralizowane


Anonymous 06/16/2026 (Tue) 22:33 [Preview] No.1214 del
>>1213
gajim > settings > advanced > proxy = tor


Anonymous 06/16/2026 (Tue) 22:37 [Preview] No.1216 del
>>1213
Mam na whonix, ale i tak jakoś tak dziwnie się czuję używając klarnetowych domen


h33ku##9uRY8a 06/16/2026 (Tue) 22:40 [Preview] No.1217 del
>>1216
endchan ma adres onion


Anonymous 06/16/2026 (Tue) 22:42 [Preview] No.1218 del
>>1217
No i jego używam. Ale no xmpp klarnetowo używając dziwjie się czuję


h33ku##BkJGzq 06/16/2026 (Tue) 22:43 [Preview] No.1219 del
tripcode zmienilem, bo przypadkowo to wjebalem do innego pola, tbw


Anonymous 06/16/2026 (Tue) 22:43 [Preview] No.1220 del
>>1218
dziwnie*
Jebać to, jutro ogarnę to w tej klarnetowej domenie.


h33ku##BkJGzq 06/16/2026 (Tue) 22:44 [Preview] No.1221 del
(237.23 KB 1200x627 cool.jpg)


Anonymous 06/18/2026 (Thu) 13:35 [Preview] No.1280 del
>>1211
ktoś pomoże z xamppem?
bo nwm jak zrobić żebym nie wpadł


Anonymous 06/18/2026 (Thu) 14:18 [Preview] No.1281 del
>>1280
>ktoś pomoże z xamppem?
>bo nwm jak zrobić żebym nie wpadł
na Whonix uruchom Gajim


Anonymous 06/18/2026 (Thu) 16:04 [Preview] No.1293 del
>>1280
Masz whonix? Ja pomogę


Anonymous 06/18/2026 (Thu) 18:24 [Preview] No.1303 del
>>1293
mam whonixa


Anonymous 06/18/2026 (Thu) 18:59 [Preview] No.1306 del
>>1303
to po prostu zainstaluj Gajim i nie namierzą


Anonymous 06/18/2026 (Thu) 19:10 [Preview] No.1307 del
>>1303

W sesji user pobierasz za pomocą flatpaka Gajim:
flatpak --user remote-add --if-not-exists flathub https://dl.flathub.org/repo/flathub.flatpakrepo

flatpak --user install flathub org.gajim.Gajim


i by uruchomić:
flatpak run org.gajim.Gajim


Anonymous 06/18/2026 (Thu) 19:28 [Preview] No.1308 del
>>1307
i tyle?


Anonymous 06/18/2026 (Thu) 19:29 [Preview] No.1309 del
>>1308
Uruchomiłeś?


Anonymous 06/18/2026 (Thu) 19:30 [Preview] No.1310 del
>>1309
tak


Anonymous 06/18/2026 (Thu) 19:31 [Preview] No.1311 del
>>1309
Jak tak to potem załóż konto na providerze onion

jeden z działających to: 6voaf7iamjpufgwoulypzwwecsm2nu7j5jpgadav2rfqixmpl4d65kid.onion


Anonymous 06/18/2026 (Thu) 19:35 [Preview] No.1312 del
>>1311
A i mam nadzieje, że nie trzeba wypominać, nie używaj tych samych nicków


Anonymous 06/18/2026 (Thu) 19:35 [Preview] No.1313 del
>>1311
mam to wklejic do gajim bo nie widzę na liscie


Anonymous 06/18/2026 (Thu) 19:36 [Preview] No.1314 del


Anonymous 06/18/2026 (Thu) 19:38 [Preview] No.1315 del
>>1314
mam taki błąd
> 421 Misdirected Request


Anonymous 06/18/2026 (Thu) 19:43 [Preview] No.1316 del
>>1315
Hmmm, chwilka


Anonymous 06/18/2026 (Thu) 19:47 [Preview] No.1317 del
>>1315

zobacz post i freda z >>835


Anonymous 06/18/2026 (Thu) 19:49 [Preview] No.1318 del
>>1317
no i zrobiłem i dalej to samo


Anonymous 06/18/2026 (Thu) 19:50 [Preview] No.1319 del
>>1317
jednak sory działa tylko jednego znaku nie skopiowałem


Anonymous 06/18/2026 (Thu) 20:08 [Preview] No.1321 del
>>1319
issei@6voaf7iamjpufgwoulypzwwecsm2nu7j5jpgadav2rfqixmpl4d65kid.onion


Anonymous 06/18/2026 (Thu) 20:15 [Preview] No.1324 del
>>1321
>issei@6voaf7iamjpufgwoulypzwwecsm2nu7j5jpgadav2rfqixmpl4d65kid.onion
napisałem i co i huj


Anonymous 06/19/2026 (Fri) 05:34 [Preview] No.1353 del
>>1352
>zapraszam do wplacania na monero

Cześć
Czy możesz podpisać swoją tożsamość jednym kluczem PGP? Tak byśmy wiedzieli, że legit jesteś za każdym razem. Jak udowodnisz "sprawczość" to chętnie się dorzucę, bo tak to pewności nie podiadam.



Top | Catalog | Post a reply | Magrathea | Return | Staff: Moderate thread




Board owners/volunteers: use the authenticated staff thread view for bans, IP/range info, thread settings, transfer, and spoil tools. This public thread page is shared with all visitors and caches, so the controls below are only delete/report.

Report captcha