/2cihan/ - 2cihan

Description

Posting mode: Reply

Check to confirm you're not a robot
Name
Email
Subject
Comment
Password
Drawing x size canvas
File(s)

Remember to follow the rules

Max file size: 350.00 MB

Max files: 5

Max message length: 4096

Manage Board | Moderate Thread

Return | Catalog | Bottom

Expand All Images


(56.65 KB 1280x720 maxresdefault.jpg)
Anon 12/26/2018 (Wed) 01:27:57 [Preview] No. 1112
ben bu bifteğin var olmadığını biliyorum. onu ağzıma attığımda, matrix bana bu bifteğin sulu ve lezzetli olduğunu söyleyecek. dokuz yıldan sonra neyi anladığımı biliyor musun? cehalet mutluluktur.


Anon 12/26/2018 (Wed) 01:28:37 [Preview] No.1113 del
(12.40 KB 480x360 hqdefault.jpg)
Sen şimdi bizi vurup elini kolunu sallaya sallaya dışarı çıkacaksın.Vicdanın ile ilgili bir sorunun da yok anlaşılan.Uykuların falan da kaçmayacak.Benden bir şey aldın bu akşam,bir şey çaldın.Ama senin olmadı biliyorum.İşte sen böyle bir hayvansın.Ziyan eden bok eden.İçine sıçan bir hayvansın.Hayatı yaşamanın binbir türlü yolu var.Ama sen en boktanını seçmişsin koçum.Peşinde çapulcuların,köpeklerin.Ne istersen yapan götlerle.Sevginin kotası olmaz,birini sevmek için ötekinden nefret etmen gerekmez.Ama senin kalbin,her şeyin ufak.Anladın mı?Her şeyin ufak lan.Anladın mı lan?!Seni seviyorum Ayten.


Anon 12/26/2018 (Wed) 01:32:11 [Preview] No.1114 del
(277.20 KB 617x960 3332054_o4177.jpg)
Burada yaşayan en güçlü ve en zeki erkekleri görüyorum. Bu potansiyeli görüyorum ve hepsi heba oluyor. Lanet olsun, bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor, ya da beyaz yakalı köle olmuş. Reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşinde. Nefret ettiğimiz işlerde çalışıp gereksiz şeyler alıyoruz. Bizler tarihin ortanca çocuklarıyız. Bir amacımız ya da yerimiz yok, ne büyük savaşı yaşadık ne de büyük buhranı. Bizim savaşımız ruhani bir savaş, en büyük buhranımız hayatlarımız. Televizyonla büyürken, milyoner film yıldızı ya da rock yıldızı olacağımıza inandık, ama olmayacağız. Bunu yavaş yavaş öğreniyoruz ve o yüzden çok çok kızgınız.


Anon 12/26/2018 (Wed) 01:33:52 [Preview] No.1115 del
(13.02 KB 480x360 hqdefault.jpg)
- özür dilerim. size bir şey sorabilir miyim?

-buyrun.

- hayat neden bu kadar zalim? insanlar, insanlar neden bu kadar zalim? yaşamak neden bu kadar zor ve bu kadar güzel ve vazgeçilmez. peki insanların birbirlerini anlamamak için bu büyük çabası neden? karım. karım bana çok kızıyor; ona istediği gibi bi hayat sunamadığım için, istediği gibi bi adam olamadığım için. çocuklarım, çocuklarım da bana çok kızıyor. onlara bilgisayar, elbise, ayakkabı, araba alamadığım için. patronum, patronum sürekli alaycı bakışlarla beni izleyerek ne kadar işe yaramaz bi adam olduğumu günün her saatinde bana hatırlatıyor. o da bana çok kızıyor çünkü ona çok para kazandıramadığım için. dostlarım, arkadaşlarım, akrabalarım beni adam yerine bile koymuyorlar onlar da bana kızıyor, onların istediği gibi bi adam olmadığım için, onları yemeğe götürmediğim için, onlara borç veremediğim için, onlara ayak bağı olduğum için, onların eğlendiğin gibi eğlenemediğim için. devlet, devlette bana kızıyor. daha çok vergi veremediğim için, arada bi -noluyo- diye sorduğum için, yanlış partiye oy verdiğim için.

biliyor musun, her tarafım kanıyor acılar içindeyim çürüyorum. onların istediği gibi bi adam olmak istiyorum ama beceremiyorum. dostlarıma, akrabalarıma, patronuma, karıma, çocuklarıma - üzgünüm- diyorum -sizin istediğiniz gibi bi adam olamadığım için özür dilerim- diyorum. duymuyolar. acılarımı, kederlerimi, sıkıntılarımı anlatıyorum dinlemiyolar. ben, ben -bana yardım edin- diyorum kaçıyolar. -gelin biraz konuşalım- diyorum masayı terk ediyolar. -ölüyorum- ben diyorum -ne zaman ölüceksin?- diye soruyolar. lütfen bana söyler misin ne oldu, bize ne oldu? eskiden böyle değildi. şimdi ne oldu? neden insanların artık bi takım duyguları ve düşünceleri prim vericek zamanları yok? neden bu kadar hızla koşuyorlar? neden bi an bile olsa durup hayatın, insanın, evrenin anlamı üzerine düşünmüyolar? ben acılarımı, sıkıntılarımı, kederlerimi onlara anlatırken neden beni dinlemiyolar? benim bütün bu düşlerim, arzularım, hayata dair imdat çığlığım onlara neden sahte geliyor, sahici gelmiyo, samimi gelmiyo, neden, neden, neden söyle bana, neden? nolur bana yardım et. yardım et bana. lütfen, lütfen. neden beni bu halimle kabul edip aralarına almıyolar. neden beni sevmeleri için sürekli inanmadığım halde onların ilgisini çekip, onlarla konuşmak zorundayım he neden egom olmak zorunda, neden onların arasında bencil olmak durumundayım, neden var olabilmek için rekabet etmek zorundayım he? lütfen, lütfen bana yardım et. bana hayatta yaşamanın sırrını söyle. bak biliyosan eğer bana o yolu göster lütfen. çünkü ben artık yalnız yaşamak istemiyorum. bana hayatta yaşayabilmem için güç ver. neden ben hayatta yaşamayı beceremiyorum? lütfen bana yardım et, lütfen, lütfen.

özür dilerim. ben özür dilerim. beni bağışlayın. kendi derdimle sizi üzdüm. özür dilerim, özür dilerim.


Anon 12/26/2018 (Wed) 02:20:29 [Preview] No.1119 del
(92.73 KB 1024x600 kaybedenler.jpg)
Ben buyum kızım, Hiç saklamadım, sana hiç yalan söylemedim, hiç değişmedim. Eğer memnun değilsen, yani sana yetemiyorsam; Siktirip gidersin.Top | Return | Catalog | Post a reply