/poland/ - Po Land

Teletubbies

Boards | Magrathea | Catalog | Bottom

Check to confirm you're not a robot
Name
Email
Subject
Comment
Password
Drawing x size canvas
File(s)
Captcha-exempt posters may leave this blank.
No cookies?

Remember to follow the rules

Max file size: 350.00 MB

Max files: 5

Max message length: 4096


michał banio to cwel



prosze mi wplacic 100cbl moze byc nawet 90
odwdziecze sie jakos

46omySt7sHDWnM6y6Qr7DW7w4mokEdis4SFFNuMwZXBFcZFeW6jEv24PCagr7WvW3FYuMAtUBZEyKQfWU4yEvQiYLJqocJL



KURWA ten pies co dziś tu pisał zmniejszył maksymalną ilość słów we wpisie

"message too long"
"flood detected"

zbyt groźni jesteśmy dla kurew

"flood detected"

KURWA TAK MNIE WKURWIŁ TYM FLOOD ŻE IDZIE 10 KASKAD Z GMAILA PO 500 ODBIORCÓW


Anonymous 06/15/2026 (Mon) 08:00 [Preview] No.1163 del
>>1150
sklep pizde dużo pierdolisz a potem takie pizdy wchądzą na forum co nic nie robiły bo "bo mnie złapią" siedz w koncie jak cwel szczam na was tak o


Anonymous 06/15/2026 (Mon) 12:55 [Preview] No.1176 del
>>1163
>"bo mnie złapią"
żartujesz sobie? mylisz mnie z kimś?
mnie nigdy nie złapią, nawet jakbym robił alarmy z własnego IP, bo moje ofiary (np. Elżbieta Nawrocka, Leszek Kraskowski) nie podadzą mojego imienia i nazwiska na przesłuchaniu


Anonymous 06/15/2026 (Mon) 19:36 [Preview] No.1184 del
>>1176
>żartujesz sobie? mylisz mnie z kimś?

no nie wiem ale kreujesz się na wiktora albo jego psydupsa

> nie podadzą mojego imienia i nazwiska na przesłuchaniu

no nie będą musieli bo matka cie poda na policje bo kurwo nic nie robisz tylko jesteś pasorzytem


Anonymous 06/15/2026 (Mon) 21:42 [Preview] No.1192 del
>>1184
>no nie wiem ale kreujesz się na wiktora
ja jestem Mikołaj Rode
Wiktor nie ma internetu na Białołęce bo brak kontaktu z nim. jutro monterzy UPC mają podłączać


Anonymous 06/15/2026 (Mon) 22:45 [Preview] No.1194 del
RAJD NA Rizon Chat Network
bagiety i narzekacze wykurwiac

kanal: #ecc_server
serwer: irc.rizon.net
klienty gui/cli:
>weechat
>irssi
>hexchat
>pidgin



RAJD NA Rizon Chat Network

kanal: #ecc_server
serwer: irc.rizon.net
klienty gui/cli:
>weechat
>irssi
>hexchat
>pidgin



TUTORIALMARCINNOWAK2080 MarinNowak2080 06/15/2026 (Mon) 09:43 [Preview] No. 1166 [Reply] [Last 50 Posts]
PORADNIK MARCINKA.
Dostawcy email moga byc nie aktualni wysylajcie najlepiej z clernetowych skrzynek jak umiecie.
5 posts omitted.


Anonymous 06/15/2026 (Mon) 19:40 [Preview] No.1185 del
>>1173
z mojich informacji to grupa warsy została rozbita i połapana a nie który się rozjebali od razu na innych więc twierdzę ze gadasz głupoty i jesteś prowaktorem


Anonymous 06/15/2026 (Mon) 20:12 [Preview] No.1188 del
>>1185 Grupa warsie miała być rozbita już we wrześniu 2025, a działała do czasu wysłania alarmu do mieszkania batyra, najpewniej po wyjściu discordowej mafii znów się połączą; tak to już jest z COM-em.


Anonymous 06/15/2026 (Mon) 20:12 [Preview] No.1189 del
Co do poprzednika >>1173 albo gadasz głupoty dla zabawy albo jesteś debilem radzę ci lepiej, żebyś przeznaczył te 30 sekund na odpalenie whonixa niż tak ryzykować, CBZC wie, że złapało osoby na pokaz i teraz poszukuje ludzi, którzy naprawdę robili te alarmy, jeśli nie kłamiesz to szukają właśnie Ciebie.


Anonymous 06/15/2026 (Mon) 20:16 [Preview] No.1190 del
Dobra kurwa nie ważne coś źle przeczytałem zwracam honor


Anonymous 06/15/2026 (Mon) 21:32 [Preview] No.1191 del
>>1185
>z mojich informacji to grupa warsy została rozbita i połapana a nie który się rozjebali od razu na innych
o tym mówię
"zatrzymali tylko debilów na których ktoś doniósł"

>>1188
>Grupa warsie miała być rozbita już we wrześniu 2025, a działała do czasu wysłania alarmu do mieszkania batyra,
mocny ten Materko że z aresztu alarm wysłał



cisza cos
8 posts omitted.


Anonymous 06/14/2026 (Sun) 20:51 [Preview] No.1149 del
>>1142
to jest pan policjant, kto powiedzial ze musi byc polskie? warzne aby miao ponirzej 14 lat a i to juz dózo>>1142


Anonymous 06/15/2026 (Mon) 07:42 [Preview] No.1161 del
>>1149
czy ty sądzisz że tu policja jest?
jak oni nic nie potrafią zrobić z torem dla nich tor to czarna magia


Anonymous 06/15/2026 (Mon) 12:43 [Preview] No.1171 del
>>1161
>czy ty sądzisz że tu policja jest?
tak
powiem więcej, wszystkie posty w godzinach 8:00 - 14:00 czasu polskiego w dni powszednie to policja

>jak oni nic nie potrafią zrobić z torem dla nich tor to czarna magia
oni nie potrafią nic zrobić nawet jak ktoś z własnego IP działa
ja do postowania na endchan nie używam nawet VPN, wiadomo że policja nie potrafi dostać logów IP od endchan


Anonymous 06/15/2026 (Mon) 19:45 [Preview] No.1186 del
>>1171
to gdzie teraz siedzą osoby które coś robią? bo na endchanie to widzę ze to głównie prowokacje/debile


Anonymous 06/15/2026 (Mon) 19:57 [Preview] No.1187 del
>>1186
Nie zależnie od tego czy chan jest polski zagraniczny czy pozwala na anonimowość czy nie. Zawsze jakikolwiek chan jest przepełniony debilami



marcinnowak był atakowany narkotykami od psychiatrów i dlatego opowiedział o alarmach swoim rodzicom (Piotr Rode i Lidia Rode), psychiatrom i sam zgłosił się na CBZC


Anonymous 06/15/2026 (Mon) 19:29 [Preview] No.1183 del
>>1180
co ty gadasz on był atakowany satelitarnie przez skw



Wiadomości Anonymous 06/09/2026 (Tue) 18:08 [Preview] No. 1045 [Reply] [Last 50 Posts]
Temat zbiorczy na wiadomości z polski
1 post omitted.


Anonymous 06/09/2026 (Tue) 18:16 [Preview] No.1047 del
>>1046
faceci podrywali dziewczynę rzucając kostkami lodu z napoju, a cuck ich zaatakował po to żeby ją zaruchać, nie udało się, zamiast tego dostał nożem


Anonymous 06/09/2026 (Tue) 18:17 [Preview] No.1048 del
>>1046
wyrok wydała szmata, kobieta. może nie miała jeszcze swattingu


Anonymous 06/09/2026 (Tue) 18:21 [Preview] No.1049 del
https://www.se.pl/opole/kadlub-nagral-jak-morduje-prababcie-i-ojczyma-sledczy-juz-wiedza-czy-17-letni-lukasz-byl-poczytalny-aa-WuUw-DfDm-RZkV.html

Śledczy poznali wyniki badań psychiatrycznych 17-letniego Łukasza G., podejrzanego o brutalne zabójstwo prababci i ojczyma w Kadłubie. Biegli ocenili, czy nastolatek był poczytalny w chwili popełnienia zbrodni. Ich wnioski mogą przesądzić o dalszym losie jednej z najgłośniejszych spraw kryminalnych ostatnich miesięcy.

Specjaliści przeprowadzili z nastolatkiem kilka badań ambulatoryjnych. W wydanej opinii stwierdzili, że w chwili popełnienia czynu miał on zachowaną zdolność rozpoznania znaczenia swoich działań oraz kierowania swoim postępowaniem. Jednocześnie eksperci wskazali, że u 17-latka występują zaburzenia rozwojowe oraz zaburzenia osobowości - przekazał prok. Stanisław Bar, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Opolu.

Do tragedii doszło w nocy z 25 na 26 lutego 2026 roku w miejscowości Kadłub w województwie opolskim. Według ustaleń śledczych 17-letni Łukasz G. zabił swoją prababcię i ojczyma. Łukasz G. zadawał ciosy bez opamiętania, zlizywał krew ofiar z narzędzia zbrodni, wydawał się być w jakimś absolutnym amoku.

Prokuratura ustaliła, że przed atakiem miał ustawić kamerę, która zarejestrowała przebieg zbrodni. Nagranie zostało później opublikowane w mediach społecznościowych. Podczas prowadzonych czynności procesowych nastolatek przyznał, że rejestrował swoje działania i zamieścił materiał w internecie.

W czasie wizji lokalnej szczegółowo opisywał kolejne etapy zdarzenia oraz wskazywał, w jaki sposób doszło do zabójstw. Mimo to śledczym nadal nie udało się jednoznacznie ustalić motywu działania 17-latka.


Anonymous 06/15/2026 (Mon) 19:01 [Preview] No.1181 del
Młody lekarz i radny Koalicji Obywatelskiej Dawid Kacprzyk zarobił w ubiegłym roku 1,6 mln zł za pracę koordynatora SOR w szpitalu w Warszawie. Według „Gazety Wyborczej” stanowiska nie powinien w ogóle dostać, gdyż nie posiada specjalizacji.


Anonymous 06/15/2026 (Mon) 19:02 [Preview] No.1182 del
>>1181
Radny dzielnicy Ursus w Warszawie Dawid Kacprzyk ma 28 lat. W ubiegłym roku zarobił ponad 1,7 mln zł, z czego 1,6 mln zł za świadczenie usług medycznych – w Warszawskim Szpitalu Południowym jest koordynatorem, choć traktuje się go jako faktycznego szefa SOR. Ma mieszkanie warte 900 tys. zł, ponad 700 tys. zł oszczędności, nowe Porsche Panamera i zero długów.



o chuj chodzi z listę Monerowców co ona robi bo któryś raz o tym słuszę


Anonymous 06/14/2026 (Sun) 19:13 [Preview] No.1144 del
-10 do niewidzialności i +5% obrażeń od ognia


Anonymous 06/14/2026 (Sun) 20:29 [Preview] No.1145 del
nie ma takiej ale schizofrenicy myślą że policja niby ma listę osób które kupiły kryptowaluty i jeszcze niby wie kto wymienił na Monero xDDD


Anonymous 06/14/2026 (Sun) 20:47 [Preview] No.1148 del
>>1145
nawet jeśli taka lista istnieje to huja psom da XDDD


Anonymous 06/15/2026 (Mon) 07:46 [Preview] No.1162 del
>>1148
czyli to taka sama akcja jak lista torowców spisywali tylko exitnode i wywyłali europol do holandi XD


Anonymous 06/15/2026 (Mon) 12:59 [Preview] No.1177 del
>>1162
tak, 58-letni informatyk z Poznania przesiedział w areszcie rok bo prowadził exit node Tor i debile z CBZC powiedzieli że "z jego IP były alarmy"



https://xcancel.com/TrenerKrypto/status/2063950702691369253#m
>Siedzę w knajpie, obok 6 mężczyzn rozmawiają o krypto.
>Jeden z nich mówi że pracuje w policji, mówi że oszustw w krypto i zawiadomień jest tyle że nie chce im się ogarniać tematów tylko po prostu napisali sobie script i jak ktoś się zgłasza to automatyzują wszystko żeby finalnie ich spławić.
>Bardzo dobrze to świadczy o naszej policji.
>Lekcja: dbaj o swoje fundusze, bo nikt ci nie pomoże jak zostaniesz okradziony.
xDDDD

>Policjanci i napisali skrypt...

>Skrypt.... W Policji.... Pierdolisz jak potłuczony. W dupie byłeś i gówno widziałeś.
XDDDDDDDDDDDDDDDDDD
8 posts omitted.


Anonymous 06/09/2026 (Tue) 05:44 [Preview] No.1040 del
>>1023
akurat mówisz coś innego a w protokole jest coś innego więc uważaj co tam jest bo zrobisz jak wiktor i będziesz miał zarut o grupę i kierownice


Anonymous 06/14/2026 (Sun) 23:38 [Preview] No.1158 del
CWELE schizofrenicy myślą że policja ma listę Monerowcöw, a te głupole z policji nie potrafią namierzyć idiotöw którzy wypłacają przypałowy Bitcoin z wyjebki prosto na Coinbase / Zonda założone na swoją twarz XDDDDDDDDDDDDDD

gwarantuję, Dominik Matusiak jeszcze za 10 lat będzie się chwalił jebnięciem AudiA6 (głupole PIERDOLONE wypłaciły sto milionów PLN najbardziej przypałowego Bitcoin we wszechświecie na swoje imienne konta KYC)


Anonymous 06/14/2026 (Sun) 23:44 [Preview] No.1159 del
https://cbzc.policja.gov.pl/bzc/aktualnosci/957,Miedzynarodowa-operacja-sluzb-i-CBZC-rozbicie-zorganizowanej-grupy-przestepczej.html

musiały agencje ze 100 krajów współpracować żeby jebnąć przygłupów IQ <80 co mieli konta KuCoin na swoje dane

a ten kurwa o liście Monerowców schizofrenik


Anonymous 06/15/2026 (Mon) 09:51 [Preview] No.1167 del
>>1159
to kurwa jak jest jest ta kista monero i tor czy nie kazdzy gada ze jest albo nie mam a dowód? nie ma


Anonymous 06/15/2026 (Mon) 12:51 [Preview] No.1174 del
>>1167
>to kurwa jak jest jest ta kista monero i tor czy nie
oczywiście że nie ma
nawet jakby była to nic by nie dała psom

>kazdzy gada ze jest albo nie mam
co to znaczy każdy? uzasadnij. każdy się z tego śmieje

>a dowód? nie ma
dowody:
1. nie złapali mnie a zeswattowałem matkę Prezydenta i Tusk osobiście kazał mnie złapać
2. ludzie z Cebulki kupili dostęp do materiałów spraw CBZC, CBZC łapie tylko ludzi na których ktoś doniósł (wielokrotnie doniósł)




Report captcha