/poland/ - Po Land

Teletubbies

Posting mode: Reply

Check to confirm you're not a robot
Name
Email
Subject
Comment
Password
Drawing x size canvas
File(s)

Board Rules

Max file size: 350.00 MB

Max files: 5

Max message length: 4096

Manage Board | Staff: Moderate thread

Return | Magrathea | Catalog | Bottom

Expand All Images


Anonymous 06/18/2026 (Thu) 15:15 [Preview] No. 1290
GRUPA BOMBERSKA NA TELEGRAMIE

t [kropka] me/marcinnowak2080

DOŁĄCZAJCIE I BOMBIMY SZKOŁY I SZPITALE


Anonymous 06/18/2026 (Thu) 16:01 [Preview] No.1292 del
>>1290
Telegrama nie używam.


Anonymous 06/18/2026 (Thu) 17:09 [Preview] No.1295 del
chyba cie pojebalo, ze na telegramie
glupi czy policjant?


Anonymous 06/18/2026 (Thu) 17:20 [Preview] No.1297 del
ta telegram, wlasnie przez takich jak ty osoby na kazdym kroku mysla ze tutaj postuja sluzby.
TELEGRAM nie jest prywatny i nigdy nie byl (jesli uwazasz ze byl jestes pewnie szurem). Zrozumcie to wkoncu.


Anonymous 06/18/2026 (Thu) 17:56 [Preview] No.1298 del
>>1297
>TELEGRAM nie jest prywatny i nigdy nie byl (jesli uwazasz ze byl jestes pewnie szurem). Zrozumcie to wkoncu.
policja nie łapała więc huj czy prywatny
ty jesteś szurem szur szur


Anonymous 06/18/2026 (Thu) 17:56 [Preview] No.1299 del
do 2024 nie dawali danych psom


marcinnowak2080 06/18/2026 (Thu) 18:05 [Preview] No.1302 del
TELEGRAM TELE GUARD TERROR GRAM TERROR SQUAD

BOMBIMY WAS KURWY TAK O


Anonymous 06/18/2026 (Thu) 20:06 [Preview] No.1320 del
>1290
cipa cie boli to nie jest opsek
2 pewnie prosisz zeby ludzie cie dodali do kontaktów na tg zeby ich nr. tele walnąc brawo debilu większość i tak ma konto z hero-sms albo innej strony co daje tobie nr telefonu z jakiegoś zadupia


Anonymous 06/18/2026 (Thu) 20:15 [Preview] No.1323 del
>>1320
>2 pewnie prosisz zeby ludzie cie dodali do kontaktów na tg zeby ich nr. tele walnąc brawo debilu większość i tak ma konto z hero-sms albo innej strony co daje tobie nr telefonu z jakiegoś zadupia
no i chuj, namierzę operatora hero-sms, ważne żeby liczba kilerów w areszcie się zgadzała do statystyk.

tak robimy. ja Adam Maruszyński, Poznań.


wszystkich nas nie zamkniecie marcinnowak2080 06/18/2026 (Thu) 20:50 [Preview] No.1328 del
ej jak założyłem ten kanał

t [kropka] me/marcinnowak2080

z konta na mój własny numer telefonu to serio mogą coś zrobić?

w razie co to powiem że to tylko taki żart był


Anonymous 06/18/2026 (Thu) 20:52 [Preview] No.1330 del
>>1328
zależy od tego czy im sędzia podpisze.


Anonymous 06/18/2026 (Thu) 20:53 [Preview] No.1332 del
>>1302
Terrorgram! Boże pamiętam czasy RWBC te ich grafiki były takie zajebiste


Anonymous 06/19/2026 (Fri) 12:56 [Preview] No.1355 del
>1328
robisz manewr warsy i elo XD


Anonymous 06/19/2026 (Fri) 13:43 [Preview] No.1357 del
>>1290
Właściciel tego posta to debil ma swoj nr. na telegramie (albo kogoś z rodziny bo facet się odzywa) i mnie dodał do kontaktów i chyba zapomniał o wyłonczeniu opcji "udostempniaj mój numer telefonu"


Jego nr. 517539514


Anonymous 06/19/2026 (Fri) 21:22 [Preview] No.1367 del
>>1357
Może z herosms numer


Anonymous 06/20/2026 (Sat) 14:29 [Preview] No.1383 del
>>1367
ale jak bym dzwonił do niego to by nie odbierał ktoś btw zadzwoniłem drugi raz i co mam bloka XD
więc albo ojca albo brata


Anonymous 06/20/2026 (Sat) 19:22 [Preview] No.1390 del
>>1383
Opsecgod


Anonymous 06/21/2026 (Sun) 14:00 [Preview] No.1411 del
>>1357
>Właściciel tego posta to debil ma swoj nr. na telegramie (albo kogoś z rodziny bo facet się odzywa) i mnie dodał do kontaktów i chyba zapomniał o wyłonczeniu opcji "udostempniaj mój numer telefonu"
jak się nie boisz dzwonić po ludziach to połączmy siły, dam ci numery i ty zadzwonisz i zapytasz o pewne rzeczy


Anonymous 06/21/2026 (Sun) 17:51 [Preview] No.1443 del
>>1411
ja tylko dzwonie z serwera gdzię są podpiętę e-simki nie wiem z kąd ma te simki(pewnie do desperatów ma te simki)


Anonymous 06/21/2026 (Sun) 18:11 [Preview] No.1444 del
>>1443
szukam kogoś kto swoim głosem coś powie, może użyć apki typu voice.ai do modulacji

konto voip itp. mogę zapewnić ja

bo ja nie chcę mówić swoim głosem nawet z modulacją

to będą pytania typu zbieranie wywiadu a nie jakieś bąby


Anonymous 06/21/2026 (Sun) 19:08 [Preview] No.1447 del
>>1444
no nie mam zaufania a każdy może się rozjebać to jest zbyt duże ryzyko według mnie
2 ja tego nie prowadzę mam to od "kolegi" więc musiał bym się spytać
3 kup se e-simke na osobę bezdomną jak masz robić
>to będą pytania typu zbieranie wywiadu

wiem chuj mi to tego ale mogę wiedzieć jaki to wywiad? typu "wywiad kto się rozjebał kto z kim się trzyma"


Anonymous 06/21/2026 (Sun) 19:20 [Preview] No.1448 del
>>1447
rozumiem
ja bym z narayana dzwonił

wywiad w jaki sposób policja namierzyła ludzi którzy wpadli
żeby uczyć się na ich błędach i nie popełnić tych samych



Top | Catalog | Post a reply | Magrathea | Return | Staff: Moderate thread




Board owners/volunteers: use the authenticated staff thread view for bans, IP/range info, thread settings, transfer, and spoil tools. This public thread page is shared with all visitors and caches, so the controls below are only delete/report.

Report captcha