/4/ - Kiedy 3 to za mało

Tym razem już na pewno

Boards | Magrathea | Catalog | Bottom

Check to confirm you're not a robot
Name
Email
Subject
Comment
Password
Drawing x size canvas
File(s)

Remember to follow the rules

Max file size: 350.00 MB

Max files: 5

Max message length: 4096


debile sage 12/02/2022 (Fri) 04:19 [Preview] No. 27159 [Reply] [Last 50 Posts]
>wyjebkowanie
ocena podludzizmu. no kurwa bambo prośba przecież te ułomy z tora jedyne co potrafią to okraść na 40zł jakiegoś dauna z niepełnosprawnością na olx albo wystawić podróbkę iPhone na allegro. I ile na tym zarobią? 5k? Potem systemy antyfraudowe w bankach zaczynają działać i banują im lewe konta w bankach które można by było 10 razy lepiej spożytkować. np do odbioru pieniędzy ze sprzedaży legitnych rzeczy z hurtowni Jeszcze rozumiem gdyby te hehe wyjebki były jakieś fancy wyrafinowane typu okradanie kont bankowych lokalnym bogolom przez włamanie się na router Liveboxa przez własnoręcznie napisany exploit i przekierowanie ruchu przez arp spoofing na swoją maszynkę z evilginx2 albo kurwa nie wiem kurwa stalk bogoli, voice cloning przez ai połączony ze spoofingiem numeru telefonu i zadzwonienie do banku w celu wykonania przelewu i wyczyszczeniu konta.
serio nieironicznie na cebulce siedzą same mentalne etiopie i leniwe ułomki.(126.86 KB 1200x600 zestrzelenie.jpg)
Tak giną rosyjscy okupanci! geofencingXD 03/05/2022 (Sat) 11:04 [Preview] No. 26736 [Reply] [Last 50 Posts]
Był helikopter, nie ma helikoptera. "Tak giną rosyjscy okupanci!". NAGRANO zestrzelenie w powietrzu

Tak giną rosyjscy okupanci - podało dziś Ministerstwo Obrony Narodowej Ukrainy. Do wpisu załączono nagranie. Widać na nim zestrzelenie helikoptera okupanta. Załoga nie miała szans na ratunek.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych podało w sobotę najnowszy bilans strat po stronie wroga. Na grafice podsumowano zniszczone bądź porzucone i przejęte przez Ukrainę militaria.

Straty w żołnierzach przekroczyły już barierę 10 tysięcy. Federacja Rosyjska straciła ponadto 39 samolotów, 40 helikopterów, 269 czołgów czy aż 945 wozów opancerzonych.

Tak giną rosyjscy okupanci

Nagranie z zestrzelenia kolejnego rosyjskiego helikoptera pokazało w mediach społecznościowych Ministerstwo Obrony Narodowej Ukrainy.

"Tak giną rosyjscy okupanci. Tym razem helikopterem! Chwała Ukrainie i jej obrońcom! Razem do zwycięstwa!"

- czytamy we wpisie.

https://nitter.net/DefenceU/status/1500037338960965634
55 posts and 54 images omitted.


Dwóch czołowych rosyjskich pilotów zginęło na wschodzie Ukrainy HIMARS 07/27/2022 (Wed) 06:04:45 [Preview] No.27114 del
(181.81 KB 1200x600 himars2.jpg)
Dwóch czołowych rosyjskich pilotów zginęło w ataku z wyrzutni HIMARS

Dwóch czołowych rosyjskich pilotów zginęło na wschodzie Ukrainy - podaje brytyjski "Daily Mail". Według portalu strona ukraińska ostrzelała konwój wojskowy z amerykańskiego systemu artylerii rakietowej HIMARS.

41-letni podpułkownik Maksim Potiomin zginął w Doniecku na Ukrainie 8 lipca. W tym samym ataku najprawdopodobniej zginął również 54-letni pilot pułkownik Anatolij Stasiukiewicz.

Ojciec Potiomina twierdzi, że mężczyzna zginął w ostrzale z systemu HIMARS - napisał w poniedziałek "Daily Mail".

Wojskowi służyli w tej samej jednostce w Krymsku w Kraju Krasnodarskim na południu Rosji.

W poniedziałek minister obrony Ukrainy Ołeksij Reznikow poinformował, że ukraińskie wojska zniszczyły dotychczas 50 rosyjskich składów uzbrojenia za pomocą systemów artylerii rakietowej HIMARS.


"Waleczny" i "patriotyczny" naród rosyjski Anonymous 10/06/2022 (Thu) 05:40 [Preview] No.27142 del
(374.18 KB 680x450 aresztowany.png)
KACAPY SPIERDALAJĄ PRZED KREMLOWSKIM POBOREM NA MIĘSO ARMATNIE :)

Poznaliśmy dane dotyczące mobilizacji w Rosji. Dziś upłynęły dokładnie dwa tygodnie od wydania przez Putina dekretu w tej sprawie. Dowiedzieliśmy się, że kilkakrotnie więcej potencjalnych żołnierzy uciekło z Rosji niż zostało zmobilizowanych. Według danych Forbes:

"Od chwili ogłoszenia mobilizacji, czyli w ciągu niespełna dwóch tygodni, z Rosji wyjechało do 700 tysięcy osób. Poinformował o tym Forbes powołując się na źródła w administracji rosyjskiego przywódcy. Najwięcej - do 200 tysięcy Rosjan - wyjechało do Kazachstanu. Obywatele Federacji Rosyjskiej uciekają do państw, które nie zamknęły dotychczas granic dla Rosjan. Uciekają przede wszystkim mężczyźni w wieku poborowym. W tym czasie, czyli w ciągu minionych niespełna dwóch tygodni, do armii rosyjskiej udało się zmobilizować ponad 200 tysięcy osób.


Płoną magazyny z rosyjskim paliwem Anonymous 10/27/2022 (Thu) 16:21 [Preview] No.27148 del
(166.31 KB 1200x600 paliwo.jpg)
Jak informują ukraińskie media, w ciągu kilku godzin ukraińskie wojska, przy użyciu wyrzutni rakietowych HIMARS, zniszczyły dwa, strategicznie ważne magazyny z paliwem, które rosyjski agresor wykorzystywał do swoich czołgów. Udaną operację przeprowadzono w miejscowości Szachtarsk w obwodzie donieckim.

Ukraińska armia dwukrotnie uderzyła w magazyny z paliwem wroga, znajdujące się w tym samym mieście.

ak wynika z dostępnych informacji, co najmniej trzy rakiety, wystrzelone z wyrzutni HIMARS, spadły na rosyjskie składy i tamtejszą stację kolejową, wykorzystywaną przez najeźdźców.


Średnia długość życia poborowych Putina to… kilkanaście dni Anonymous 10/28/2022 (Fri) 11:33 [Preview] No.27150 del
Na front „mobik” trafia w ciągu siedmiu dni. Umiera po dwunastu. Na froncie spędza zaledwie około czterech dni. „Mobik” – to żołnierz wcielony do armii Putina w związku z ogłoszoną w Rosji mobilizacją. Dane na temat śmiertelności tej grupy ujawnił ukraiński projekt InformNapalm.

Analizie poddano dostępne częściowo dane na temat śmierci na froncie Rosjan zmobilizowanych po 21 września w ramach tzw. częściowej mobilizacji. Statystyki dają sporo do myślenia…

„Wszyscy zabici byli powołani jeszcze w pierwszym tygodniu mobilizacji we wrześniu, a pierwsze informacje o zabitych pojawiły się 4 października. Średnio „mobik” (zmobilizowany) trafia na Ukrainę w ciągu siedmiu dni. Zdarzały się i przypadki ekspresowe, gdy mobik trafiał na Ukrainę na trzeci dzień po mobilizacji. Po 12 dniach od mobilizacji mobik ginie w Ukrainie. Na froncie spędzą ok. czterech dni”.

- pisze InfromNapalm.

Ukraiński projekt przeanalizował 29 potwierdzonych przypadków śmierci zmobilizowanych w ciągu miesiąca od powołania do wojska. Przypomina przy tym, że rosyjskie władze, ogłaszając 21 września mobilizację, zapewniały, że wszyscy poborowi przejdą odpowiednie przeszkolenie. Takie – jak zaznaczają eksperci - powinno trwać przynajmniej dwa miesiące.

Rosyjski portal Mediazona ustalił dane o 41 osobach, które zginęły (na froncie, ale także przed dotarciem do niego, np. na poligonach) w ciągu pierwszego miesiąca „częściowej mobilizacji”.

Niezależny portal Meduza 14 października podawał przykładowe informacje o zabitych wojskowych z wrześniowej mobilizacji.

28-letni Aleksiej Martynow z Moskwy – powołany 23 września, zginął – 10 października.
Nikita i Mikołaj spod Moskwy – zmobilizowani 23 września. Pierwszy zginął 7 października, drugi został ranny i 10 października trafił do szpitala wojskowego w obwodzie ługańskim. Według relacji ocalałego przeszkolenia przed wysłaniem na front nie odbyli.
Andriej Nikiforow, adwokat z Petersburga, zginął na froncie pod Lisiczańskiem 7 października. Został zmobilizowany 25 września.

Message too long. Click here to view full text.Wagnerowcy w totalnej rozsypce, muszą porywać Murzynów Anonymous 11/30/2022 (Wed) 18:37 [Preview] No.27158 del
(142.67 KB 1200x600 buhaha.jpg)
W lutym, gdy Rosja dokonała inwazji na Ukrainę, około 200 rebeliantów ze środkowoafrykańskiego ugrupowania Unia dla Pokoju (UPC) udało się na szkolenie wojskowe do Moskwy. Następnie połowa z nich wróciła do swojego kraju, natomiast pozostałych wysłano w marcu na front. Żołnierze z Afryki, którzy przeżyli lub nie zostali uznani za zaginionych, od miesięcy nie otrzymują wynagrodzenia ani nie są w stanie się wyżywić - poinformował amerykański portal Daily Beast za anonimowymi źródłami w antyrządowych środkowoafrykańskich bojówkach.

- Sytuacja na Ukrainie jest straszna dla naszych żołnierzy. (...) Oni mówią, że zostali porzuceni przez (rosyjskich) dowódców i nikt się nimi nie zajmuje. (...) Wszyscy obawiają się o swoje życie. Powiedzieli nam, że nie mają nawet amunicji do dalszej walki. Niektórzy z nich nie byli widziani przez swoich kolegów od miesięcy. (...) Muszą okradać cywilów, żeby przetrwać na wojnie

- relacjonowali rozmówcy Daily Beast, którzy kontaktowali się wcześniej ze swoimi towarzyszami broni, wciąż przebywającymi na Ukrainie.

- Praca z Rosjanami jest bardzo trudna, ponieważ nie ufają żadnemu z nas. Często wożą nas ze sobą po kraju, nawet nie wyjaśniając, dokąd jedziemy. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy w tajemniczy sposób zniknęło około 50 naszych kolegów. Nikt nie wie, gdzie się znajdują, a Rosjanie nie odpowiadają na pytania dotyczące miejsca ich pobytu. (...) Być może nikt nigdy nie pozna prawdy, bo (rosyjskie dowództwo) wszystko robi po kryjomu - dodało źródło Daily Beast.

W obawie przed podzieleniem losu zaginionych żołnierzy, grupę Wagnera opuściło dotychczas około 40 rebeliantów.

- Gdybyśmy nie odeszli, to pewnego dnia ktoś znowu mógłby powiedzieć, że (po prostu) zaginęliśmy. Z Rosjanami wszystko jest możliwe - dodał jeden z bojowników.(241.99 KB 1408x1159 twoja_byla.jpg)
SIEMA ERIS Anonymous 09/25/2022 (Sun) 15:30 [Preview] No. 27121 [Reply] [Last 50 Posts]
Siema, eris. Twoją byłą posuwamy na dwa baty i zobacz jaka zadowolona. Wciąż po niej płaczesz? Bo ona po tobie nie płacze, odkąd zamieniła twojego cienkiego kutasika na nasze dwa grube. I zawsze połyka.


Anonymous 11/22/2022 (Tue) 16:43 [Preview] No.27156 del
ale krówsko


Anonymous 11/23/2022 (Wed) 06:03 [Preview] No.27157 del
Krówsko, ale obciaga profesjonalnie z połykiem i chętnie daje dupy. Znasz inną dobrą okazję na codzienny darmowy stosunek seksualny?(496.76 KB 640x633 trawnik.png)
hej koleżko, koleżanko! Adam Słodowy 05/27/2022 (Fri) 15:16:09 [Preview] No. 27071 [Reply] [Last 50 Posts]
wrwrwrrrwrrrrrrrrrrrr!


Anonymous 08/15/2022 (Mon) 13:53 [Preview] No.27115 del
>>27071
wylaliście sie z reddita czy co


Anonymous 08/17/2022 (Wed) 09:06 [Preview] No.27117 del
(10.16 KB 333x250 nowy.jpg)
>>27115

Co to jest reddit?


Anonymous 11/18/2022 (Fri) 19:29 [Preview] No.27155 del
>>27117
reddit to kupkaAnonymous dają Putinkowi ostry wpierdol geofencingLOL 03/04/2022 (Fri) 11:24 [Preview] No. 26717 [Reply] [Last 50 Posts]
Anonymous dają Putinkowi ostry wpierdol.
63 posts and 67 images omitted.


Rozjebali ruską sieć satelitarną geofencingLOL 09/28/2022 (Wed) 05:46 [Preview] No.27126 del
(70.19 KB 680x359 sat4.jpg)
(55.66 KB 680x451 sat3.jpg)
(80.35 KB 680x409 sat2.jpg)
(69.64 KB 680x471 sat1.jpg)
Anonymous rozjebali ruską sieć satelitarną. Sieci naziemne rozjebali już wczesniej, więc kacapy muszą zacząć uzywać gołębi pocztowych xDDDDDDD


FSB zhakowane po raz kolejny :) geofencingXD 09/28/2022 (Wed) 05:56 [Preview] No.27127 del
(267.53 KB 862x1384 fsb2.jpg)
(236.86 KB 1080x1259 fsb1.jpg)
I tak skończył się mit o wszehcpotęznych ruskich służbach i o ruskich super hakerach :)


Anonymous rozjebali ruskie serwery CCTV geofencingHEHE 09/28/2022 (Wed) 06:02 [Preview] No.27128 del
(39.09 KB 677x240 cctv3.png)
(78.59 KB 801x334 cctv2.png)
(66.65 KB 720x369 cctv1.png)
Anonymous rozjebali ruskie serwery CCTV. Skończyło się szpiegowanie obywateli przez ruskie służby :)


Anonymous rozwalają kolejnych ruskich ISP geofencingHIHI 10/03/2022 (Mon) 08:50 [Preview] No.27136 del
(538.56 KB 2838x2138 router2.jpg)
(527.38 KB 2450x2240 router1.jpg)
Anonymous rozwalają kolejnych ruskich ISP - nie ma Interetu dla kacapskich trolli :)


Operation Kazimierz Pulaski :) geofencingLOL 10/27/2022 (Thu) 16:31 [Preview] No.27149 del
(62.14 KB 680x362 pulaski4.jpeg)
(63.70 KB 680x523 pulaski3.jpeg)
(93.78 KB 680x459 pulaski2.jpeg)
(121.21 KB 680x591 pulaski1.jpeg)
Operation Kazimierz Pulaski targeted 224 russian backbone routers and turned them into bricks! XDDDDDjak włamać się do rosyjskiej sieci energetycznej Anonymous 04/16/2022 (Sat) 14:13 [Preview] No. 27018 [Reply] [Last 50 Posts]
Zespół Elektrocentromontaz rozwiązuje złożone zadania produkcyjne związane z projektowaniem, budową, instalacją i rekonstrukcją sprzętu elektrycznego w obiektach energetycznych i gospodarskich w ponad 25 regionach centrum Rosji.

*.ecm.ru 91.107.85.26 CVE-2021-34473 ProxyShell

Lista użytkowników:

1c 1c.doc a.borisov agibalova.e a.g.kostrov a.i.pavlov akimova a.krasnov akulova a.lebedeva amur.sanan a.n.choi andreeva.o a.n.maslov a.n.smirnov a.p.kubrak artamonova a.s.skvortsov astashkina.e.s a.v.batanov a.v.botylov a.v.botylova a.v.karavaev a.v.medvednikov a.v.miasoedov a.v.nekludov a.v.smirnov azarkin azarkin.d.n a.zhiromskiy bashkireva.m belogurova.v belov berkovez.n bezborodova bisova.n b.n.udovicin bobrov bobyliova.n bocharova boeva bogdanov boiko.m borisov brylev burakova burovnikov bychkova chepelkina chernisheva chernysheva d.a.leshenko danchenko.m danilushkin dedov.u delov.a dobrov.v dorofeeva drynov d.savinov d.trifonov dydina.i dyshytkina.s e.a.malahova e.a.nekludova ecm elistratov emelin e.m.muratov e.m.popov engservice e.n.lapshova e.n.rumiantseva ermakova ermishkin e.s.kipyatkova eskov.s evseev evseeva e.yu.strelnikova fedorovich.d fedushin.a feoktistov findir fomovskiy.v frantsova.o funds gavrutin gavryutina geer.a g.ivanova gladkih.l gladysheva.e.d glazkova glazov glukhman glukhova g.n.borisova g.n.ivanov golovina goncharova.o grezina harin.a harlamcev.a harlamceva.v hnaeva i.b.yablokova i.ivanova ikozlov i.l.sharafutdinova i.m.maltsev i.n.chagin i.n.kulikova i.petukhov isaev it ivanova ivanova.i i.v.lapshov i.yu.gorshkova i.zhiromskiy kalygina.v kameristova.m kaminskaya kartamysheva.m kasatkina katyukov kazarina.a khabieva khabieva.l.s kholodova kireev kiseleva klimova.e kobilkina.e kobzev.a kolosyuk konoplyankina.o korovyakovskaya.y kostrov kostrova kotov kovalchuk kovalevskaya kozhevnikov kozlovmv kozlovskiy krishtal.s kru.mail krykov.a.i krylova ksu.kaspersky ksu.mail ksu.scan kuchenkova kucheryavyh.v kuklina kurasov.n kurenkova kuznecova kuznetcov kuznetsov kuznetsov.v lazareva.e levakov loadmin lomakin.v l.p.klimova lyapkina makarov maklakova makyrin malashenko.i mandjiev markova mashkin.p maslennikov maslova.e masytina matashov matushkina.g m.belov melihov.v miasniankina.s mikhalevich minakova.o m.kasatkina m.kuznetcov mmikhalevich m.n.beltsev m.n.golubev molin morozov m.o.ulybyshev m.puchkov m.s.feofanova m.simonov m.s.muratov mytskikh.s nach.peo nagiev n.a.maklakova n.a.soloviev naumova.n.v n.e.cvetkova nekludov neskorodev.a n.g.borisov n.i.strugova n.naumova n.n.balabaev novikova.l novikova.n novoyatleva.g n.p.kasatkina n.rogov nuzhin n.v.dobronravova n.v.fokina n.v.losev n.v.martinova obuhov o.l.malyshev orinenko osipov otarashvili o.v.dedyulin ovsyannikova.s o.yu.petrushina oznobkina p.a.demidov p.a.ivanov pankin pankov pankov.v.v panova pashkova.e pechenina pecherica perepelitsa.s perushkin.n peshko peterson petriaeva.o petrova pighova.v pktb pohilenko polyakova.s polyakov.n polyanskiy portal p.r.ivanov pr.ivanov prudnikova puchkov pyzhova.a rahmatulin rassolova.j rnv rogov rovenskih s.a.evstropov s.a.gusev salina salnikova.e s.a.minko s.a.moskovkina s.a.smirnova sedovab selector sel.ing sel.kru semenihina.r sergeeva.m sergeyeva.n sevryukov s.f.emelyanov s.g.potapov shadmin shakel shelgunov.a shevelenkova shevtsov shihanov.o shipova shokov.e shpakova shulgina.m shumilina shyrypova.t sidorov silaev sitkova.m sitkov.o s.m.grafova smirnov smironov s.molin smu sokolov sokolov.i solovyov.s sorokvashin s.s.zarshikova stenyushkin.s strilevskaya.l stupishina.e suadmin sumernikov suvorov sveshnikova.o sveshnikov.r s.v.ulyanov sytchev s.yu.voronova t.a.stashok tereshenkov t.ilinova timashov.a timoshenkov titova.i.v t.kovshikova trekhsvyatskiy troyanovskaya.n tsepina.l uchastok1 uchastok2 uchastok3 uchastok8 ulyanov v.a.fokin vanin.e varlamova varlamova.t.g vector.mail v.l.vahnin vorobyov.e voronin v.v.boriskina v.v.istomin v.v.martinov

Pozdrawiam cyberpizdy z NSA Tactical Access Operations
2 posts and 1 image omitted.


Anonymous 04/16/2022 (Sat) 17:32:18 [Preview] No.27023 del
>masz tu wszystko co potrzeba do wyjebki z wylaczeniem ruskim pradu
Gówno prawda, dzieciaku. To są jakieś biura, BOKi, rachunkowości i księgowości. Zero automatyki, telemetrii czy kontroli. Na chuj komu jakieś biura?


Anonymous 04/16/2022 (Sat) 17:57:03 [Preview] No.27024 del
>>27023
to lista uzytkownikow w domenie windows, pod kazdego z ktorych mozesz sie podszyc zacytowanym exploitem aby uzyskac RCE oraz dostep do sieci automatyki

ale dla ciebie moze latwiej bedzie zaczac od podstaw, polecam https://www.roppers.org/


Anonymous 04/16/2022 (Sat) 18:02:30 [Preview] No.27025 del
(18.93 KB 1280x720 facepalm.jpg)
>pod kazdego z ktorych mozesz sie podszyc zacytowanym exploitem aby uzyskac RCE oraz dostep do sieci automatyki

Sam skorzystaj z kursów roppers by nauczyć się poprawnie wykonywać rekonesans. Dzięki temu nie ośmnieszałbyś się publicznie, wymyślając jakąś nieistniejącą "sieć automatyki" w czysto biurowej infrastrukturze.


Anonymous 04/16/2022 (Sat) 18:22:37 [Preview] No.27026 del
>>27025
>Zespół Elektrocentromontaz rozwiązuje złożone zadania produkcyjne związane z projektowaniem, budową, instalacją i rekonstrukcją sprzętu elektrycznego w obiektach energetycznych i gospodarskich w ponad 25 regionach centrum Rosji.
>w czysto biurowej infrastrukturze

mailem tez da sie wylaczyc prad. xddddd.


Anonymous 04/16/2022 (Sat) 18:47:24 [Preview] No.27027 del
(215.09 KB 860x898 kciuk.png)
>>27026
>mailem tez da sie wylaczyc prad. xddddd.

Nie zaprzeczę. Dobra inżynieria społeczna zawsze zadziała. W takim razie powodzenia w gaszeniu Ruskom światła i w innych akcjach przez e-mail.(1.93 MB 192x144 rtl klasyk irdy.webm)
anoni jak hakować czyli
jak włamać się na stronę, ddos, etc
jedyne co umiem to złamanie hasła w windzie przez hiren boota


Geofencing 06/21/2022 (Tue) 04:37:43 [Preview] No.27093 del
>>2708
Ruscy stażyści z FSB udający "nieuchwytnych nastolatków za Torem" pogibli na Ukrainie. Nie ma komu manipulować naiwnymi gówniarzami z Polski. Nikt Ci nie odpisze, bezpański piesku, szukający właściciela.(8.57 KB 242x209 putingej.jpeg)
Ruskie służby w rozsypce 007 10/21/2022 (Fri) 15:03 [Preview] No. 27145 [Reply] [Last 50 Posts]
Swoistym zdemolowaniem rosyjskich służb było wydalenie w ostatnim czasie około 400 rosyjskich dyplomatów i pracowników ambasad, z których znaczna część prowadziła działalność wykraczającą poza zakres statusu dyplomatycznego. Jedynie Malta, Cypr i Węgry nie zdecydowały się na ten krok.
Kolejne uderzenia przyszły ze strony ukraińskiej. 15 marca br. umieszczono na stronach MON Ukrainy listę 620 Rosjan, którzy rzekomo są funkcjonariuszami FSB. Większość wpisów zawiera nazwiska, daty urodzenia i numery paszportów. Wymienione są również ich adresy zamieszkania. Niektóre wpisy zawierają numery kart modułu identyfikacji abonenta (SIM), a także numery rejestracyjne pojazdów. Z kolei 21 marca ukraińska strona rettar.net ujawniła dane 22 funkcjonariuszy Departamentu Informacji Operacyjnej Piątej Służby, także wraz ze zdjęciami, adresami zamieszkania, telefonami, rejestracjami i markami samochodów przez nich używanymi. Może to oznaczać brak skutecznej osłony kontrwywiadowczej funkcjonariuszy i ich rodzin, za którą odpowiada Dyrekcja Bezpieczeństwa Wewnętrznego FSB (Dyrekcja Dziewiąta), kierowana przez gen. Aleksieja Wiertjaszkina, zaliczanego do grona najbliższych zaufanych Siergieja Koroliewa, pierwszego zastępcy dyrektora FSB. Na to nakłada się niemożność stosowania przez służby rosyjskie metody OPSEC. Wynika to z niechęci do korzystania przez rosyjskich żołnierzy z programów szyfrujących, braku zabezpieczeń przed podsłuchem telefonicznym, niezwracania uwagi na udostępnianie zdjęć i elementów w tle oraz wypowiedzi w serwisach społecznościowych zawierające informacje niejawne i wrażliwe. Do tego dochodzi ucieczka z Rosji byłego pełnomocnika prezydenta ds. zrównoważonego rozwoju Anatolija Czubajsa, który zapewne dysponuje szeroką wiedzą dotyczącą wielu wrażliwych spraw wewnętrznych FR.(164.01 KB 1200x600 cyberwojownik.jpg)
PRAWDZIWY cyberwojownik (a nie ruska dziwka) Anonymous 06/08/2022 (Wed) 14:06 [Preview] No. 27085 [Reply] [Last 50 Posts]
Mieli zająć Kijów w 3 dni. Nie zajęli. Ukraińskim obrońcom pomógł 15-latek, który… namierzył Rosjan swoim dronem!

Andrij Pokrasa to 15-letni mieszkaniec obwodu kijowskiego, który za pomocą własnego droga zatrzymał rosyjskich żołnierzy, którzy zmierzali w stronę ukraińskiej stolicy - Kijowa. Wojskowi z entuzjazmem wypowiadają się o bohaterskiej postawie nastolatka. Jak twierdzą - to m.in. dzięki niemu wróg nie dotarł do stolicy.

Wydarzenia miały miejsce pod koniec lutego, na chwilę po wkroczeniu wojsk rosyjskich na teren Ukrainy. Głównym celem Kremla było zdobycie ukraińskiej stolicy - Kijowa. Jak zakładali, miało potrwać to zaledwie 2-3 dni. Wrogie wojska Putina kierowały się w stronę miasta z dwóch stron - ze strony Białorusi przez Czarnobyl oraz ze strony Rosji, przez obwód sumski i czernihowski.

Mimo planów na szybkie szybkie przejęcie stolicy - Rosjanom nie udało się tego dokonać. Opór ukraińskich żołnierzy oraz miejscowych cywili była tak duży, że okupant nie był w stanie się przedrzeć. Wśród obrońców należy wyróżnić 15-letniego chłopca - Andrija Pokrasę. Nastolatek za pomocą swojego drona namierzył dużą kolumnę rosyjskich wojsk, a następnie przekazał zdjęcia i współrzędne ukraińskiej artylerii, która momentalnie zlikwidowała rosyjskie siły.

Wśród tamtejszego narodu jest on uznany za bohatera. Chłopiec był jedyną osobą, która miała doświadczenie z dronami w tym regionie – przekazał kanadyjskiemu portalowi "Global News" Jurij Kasjanow, dowódca bezzałogowej jednostki rozpoznawczej Ukrainy.

Poniżej zamieszczamy film, dzięki któremu można nieco bliżej zapoznać się z tą wspaniałą historią:

https://youtube.com/watch?v=AOHkJbjmZRU [Embed]

Nastolatek przyznał, że ukraińska obrona terytorialna zwróciła się do niego, gdy chciała pozyskać dokładne współrzędne kolumny wroga.

Przekazali, że obok mnie może znajdować się rosyjska kolumna. Moim celem było znalezienie dokładnych współrzędnych i przekazanie ich żołnierzom.

Message too long. Click here to view full text.
(392.91 KB 1536x1844 kluska.jpeg)
Kluska. Paróweczka. Anonymous 08/17/2022 (Wed) 17:25 [Preview] No. 27118 [Reply] [Last 50 Posts]
Ja już mam piękną dziewczynę.

A wy?