/poland/ - Po Land

Teletubbies

Boards | Magrathea | Catalog | Bottom

Check to confirm you're not a robot
Name
Email
Subject
Comment
Password
Drawing x size canvas
File(s)
Captcha-exempt posters may leave this blank.
No cookies?

Remember to follow the rules

Max file size: 350.00 MB

Max files: 5

Max message length: 4096


dlaczego nie widze captchy na cebulandii
6 posts omitted.


Anonymous 06/07/2026 (Sun) 13:56 [Preview] No.968 del
>>967
cebulka jest dla starych dzidków i ćpunów, dla nowoczesnych i postępoych ludzi są imageboardy


Anonymous 06/07/2026 (Sun) 14:19 [Preview] No.970 del
raz na 30/40 razy sie zaladuja te obrazki


Anonymous 06/07/2026 (Sun) 18:09 [Preview] No.978 del
>>973
dzięki mordo, działa


Anonymous 06/07/2026 (Sun) 19:16 [Preview] No.983 del
juz dziaua pany



Anonymous Admin 06/05/2026 (Fri) 18:25 [Preview] No. 788 [Reply] [Last 50 Posts]
Cześć!

Checked on the board what is going on here, and had to delete a bunch of threads with lots of posts. Every other thread seems to be about committing some kind of crime, requesting to commit crime, or encouraging to commit crime.
This is a clearnet site, we can't have this type of content. We have onion address because we want to allow people in countries with oppressive regimes with strong censorship (such as Russia and the UK) to be able to post and express their opinions, not because this is the darknet.


The board was recently claimed, we hope the new BO will take care of this situation.

Dzięki!
29 posts omitted.


Anonymous 06/06/2026 (Sat) 19:26 [Preview] No.906 del
a czemu działacie w sposób zorganizowany i z czatami?
można działać samodzielnie tzw. samotny wilk
a tylko gdzieś wymieniać się technikami działania, metodami, ale to nawet na Cebulka można


Anonymous 06/06/2026 (Sat) 19:41 [Preview] No.913 del
>>906
samemu to nudy
o to chodzi w akcjach zeby sie chwalic
100x lepsza zabawa
jak ktos mnie wsypie to huj, ide do ludzi, nie na frajernie


Anonymous 06/06/2026 (Sat) 21:09 [Preview] No.947 del
>>906
mordo razem raznie i się chwialisz można nawet robić na dc tylko że trzeba być mądrym a nie głupim taka prawda

>a tylko gdzieś wymieniać się technikami działania, metodami, ale to nawet na Cebulka można

kolego cebulka jest dla dziadków i ćpunów

>>913
najgorsze są osoby co zgryają gankstera a potem sypią jak nawet proces się dobrze nie zacznie

>jak ktos mnie wsypie to huj, ide do ludzi, nie na frajernie

ty 0.1 sekunty po zatszymaniu
"https://www.tiktok.com/@wesoly.tomasz/video/7647536513311329568 [Embed]"


Anonymous 06/06/2026 (Sat) 21:29 [Preview] No.955 del
>>947
>mordo razem raznie i się chwialisz można nawet robić na dc tylko że trzeba być mądrym a nie głupim taka prawda
lepiej mieć opsec na discordzie niż być debilem jebanym w Tor
takie są fakty


Anonymous 06/07/2026 (Sun) 18:20 [Preview] No.982 del
>>913
ja robiłem sam dużo



(324.61 KB 1675x1103 LOLIFOX W TV.jpg)
https://xcancel.com/PayloadPl/status/2058879549694243173#m
>Te 5 samolotów uziemiono, podszywając się konkretnie pode mnie (Tomasz Klim, Redaktor naczelny Payload.pl).
>Mam na ten temat zgromadzone dziesiątki stron różnej dokumentacji i chętnie opowiem o tym na żywo.

Tomasz Klim GAYLOAD uroil sobie ze tylko pod niego sie podszywano XD

Tak bardzo chce pomoc w sledztwie konfident jebany ze sprowadza je na zle tropy xDDD

Tera pewno morduja znajomych Klima w Poznaniu, ze ktorys zrobil to w ramach osobistej zemsty
9 posts omitted.


Anonymous 06/06/2026 (Sat) 19:44 [Preview] No.914 del
https://xcancel.com/PayloadPl/status/1800826097317056794#m

>TOMASZ KLIM PESEL 81053103797 POZNAŃ

>Jeśli 29-letni facet poznaje 12-latkę, ale jej nie bzyka, dopóki nie ukończy ona 15 lat, tylko powolutku przygotowuje do związku, w różnych aspektach nazwijmy to ogólno-wychowawczych (aby była tzw. dobrą żoną w przyszłości), a z rozpoczęciem jakichkolwiek kwestii okołoseksualnych czeka do pełnych 15 lat, to ja nie widzę problemu.

typ spod nazwiska takie rzeczy pisze
wolę nie myśleć co ma na zaszyfrowanych dyskach


Anonymous 06/06/2026 (Sat) 20:01 [Preview] No.919 del
>>914
XDDDDDD
Coś tak wyglądał na pedofila, ale nie było sensownych dowodów, teraz to się tylko bardziej potwierdza


Anonymous 06/06/2026 (Sat) 20:03 [Preview] No.921 del
>>914
powiało chłodem xD
zgniłbym gdyby to Klim pisał te wszystkie pedofilskie copypasty z poprzednich foxów


Anonymous 06/06/2026 (Sat) 20:06 [Preview] No.922 del
>>921
Pamiętajcie, pedofilia jest naturalna i normalna i każdy powinien to wiedzieć


Anonymous 06/06/2026 (Sat) 20:09 [Preview] No.924 del
>>921
>zgniłbym gdyby to Klim pisał te wszystkie pedofilskie copypasty z poprzednich foxów
w tych copypastach było o miłości, zauroczeniu, emocjonalności

klim to skurwiel co chce tylko seksu w anus, najlepiej za pieniądze, to przez takich normicy nienawidzą pedofilów (deklaratywnie, jak jesteś młody i przystojny to nikt nie doniesie)



Anonymous 02/09/2026 (Mon) 12:51 [Preview] No. 4 [Reply] [Last 50 Posts]
>>3
na starym lolifox się dowiedziałem że każdy mężczyzna jest pedofilem

to chyba tak...
7 posts and 1 image omitted.


Jews Use Pedophilia for Profit and to Own, Control, and Destroy the Powerful Anonymous 02/13/2026 (Fri) 12:41 [Preview] No.28 del
(42.37 KB 750x516 trump-epstein.jpg)
28 January 2018

PEDOPHILIA IS perhaps the single biggest methodology by which the Jews corrupt Gentile politicians. Although fiduciary corruption is also a very common cause for Jewish blackmail leverage against American and European holders of public office, the Jews prefer to use pedophilia, when they can, because it is an unforgivable sin in the minds of the voting public.

Children have been enslaved for the purpose of prostitution since ancient times. And throughout recorded history, the Jews have been the tribe most willing to use the dirty business to gain the political conveniences that it offers.
Few novice seekers of public office understand what awaits them, if they succeed in a big way. Someone will approach a new Member of Congress, say, and invite him to a party. He’ll go. At the party, he’ll meet some faces newly familiar to him from the Capitol Building. These will be men already suborned by the Jews, and most of them will leave the party early. They were there, to begin with, merely to put the new Congressman at his ease. As the party thins out, the person who invited him will suggest that he remain for “the party after the party.”

That’s when the underage sex-slaves appear. If the rookie Congressman bows to pressure, or to temptation, then he’ll be caught in a snare from which there is no escape. The Jews will be making a video record of his molestation of a child, which they will use to keep that political figure under their thumb, forever.

http://archiveiya74codqgiixo33q62qlrqtkgmcitqx5u2oeqnmn5bpcbiyd.onion/htdgM


Anonymous 02/13/2026 (Fri) 13:04 [Preview] No.30 del
>>21
ale to mi kurwa mocno nie pasuje bo on pamiętał różne rzeczy z przeszłości i mógł mieć wtedy grubo po 30, albo koło 40 nawet


Anonymous 02/13/2026 (Fri) 22:29 [Preview] No.35 del
>>17
wszystkie deski niby były martwe a jednak ktoś czuwał i kasował posty po paru dniach
czemu nigdy nie zgłosiliście adminowi endchana żeby wyjebał modów z tych desek?


Anonymous 06/05/2026 (Fri) 22:08 [Preview] No.863 del
>>11
>przed laty pisałem na foxie pod nickiem antychryst i nie wiem czemu nikt nie pamięta
pamiętam że napisałeś 50-stronnicowy dokument że robisz represję pedofilską, jesteś pedofilem ale nigdy nie zadziałasz w realu

>który "zdeanonimizował" niby cebulkę,

>nie wiem czy to nie był czasem marcinnowak
xDDDDDD ale z ciebie lolcow


Anonymous 06/05/2026 (Fri) 22:09 [Preview] No.864 del
>>35
>wszystkie deski niby były martwe a jednak ktoś czuwał i kasował posty po paru dniach
>czemu nigdy nie zgłosiliście adminowi endchana żeby wyjebał modów z tych desek?
po co? akcje były koordynowane na tajnym lolifoxie



(536.03 KB 708x910 Mateusz_Koczarski.png)
SYLWETKI POLSKICH GANGSTERÓW Anonymous 06/02/2026 (Tue) 05:40 [Preview] No. 587 [Reply] [Last 50 Posts]
SYLWETKI POLSKICH GANGSTERÓW
https://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedysta:IrekWaterko/Mateusz_Koczarski

Mateusz Koczarski, ps. Otto (ur. 15 lipca 2007 w Warszawie) - polski przestępca, neo-nazista oraz cyberterrorysta a od ok. 2017 r. członek zorganizowanej grupy przestępczej "HPKJ". Z zawodu sprzątacz w Niemczech.

Kariera przestępcza

Mateusz Koczarski był znany z zgłaszania fałszywych alarmów bombowych oraz zamawiania niechcianych przesyłek kurierskich na adresy różnych instytucji państwowych oraz prywatne. 20 grudnia 2024 roku pierwszy raz zatrzymany za planowanie zabójstwa swoich wspólników: Łukasza Wasilewskiego ps. Husten (zam. Izabelin C) oraz Rafała Materko (dawniej Wojciechowski) ps. Reiser (zam. Wołomin). Około 10 stycznia 2025 roku zaczął się ukrywać w Niemczech w mieście Wilster. 22 października 2025 po natarciu Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości na dom Koczarskiego w celu wypełnienia Europejskiego Nakazu Aresztowania zaczął się ukrywać początkowo u swojej sąsiadki mieszkanie obok, a od ok. 30 października 2025 roku w Warszawie u swojej babci Doroty Wochowskiej. 5 marca 2026 roku Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga wystawiła za Koczarskim list gończy[1]. Około 25 marca 2026 roku został zaaresztowany. Obecnie jest tymczasowo aresztowany w Areszcie Śledczym na Białołęce, gdzie siedział wcześniej jego ojciec Robert Koczarski za kradzieże samochodów.

Początki

Koczarski swoją karierę przestępczą rozpoczął w wieku 10 lat, podczas swojego pobytu u wuja w Wołominie, Mirosława Barszcza ps. Siwy Wróbel, gdzie spędził swoje całe dzieciństwo. Pierwszymi przestępstwami popełnianymi przez Koczarskiego były niechciane paczki kurierskie na adres burmistrz Wołomina Elżbiety Radwan. Około rok po tym, zaczął wysyłać groźby karalne do wielu ludzi, w tym również do przeróżnych polityków. Jego pierwszą ofiarą był jego własny kuzyn Hubert Gilak zamieszkały w Tule, przy Tłuszczu. Przy namowie Rafała Materko, jego wspólnika, Mateusz został neo-nazistą, przez co miał wielokrotne problemy w szkole, którą wkrótce porzucił dla swojej kariery przestępczej. Po kolejnej namowie Rafała, wysłał on około 200 fałszywych alarmów bombowych na różne budynki użyteczności publicznej na terenie Polski.

Powiązania z Lolifox

W roku 2020 Koczarski za pośrednictwem Julii Górak ps. Warsie dołączył na polskie forum darknetowe Lolifox, które tytułuowało się polskim forum wywrotowym. Na Lolifoxie poznał on wielu innych "bomberów", w tym słynnego Mikołaja ps. marcinnowak2080 [2]oraz Wiktora Piaseckiego ps. Batman Polska. Łącznie wysłali oni ponad 50 tysięcy alarmów bombowych na terenie całej Unii Europejskiej. Upadek Lolifoxa w tym samym roku zaskutkował zaostrzeniem akcji HPKJ. Koczarski chwalił się publicznie alarmami bombowymi na platformie Discord, podobnie jak Mikołaj, który robił to na platformie X (dawniej Twitter).
15 posts omitted.


Anonymous 06/03/2026 (Wed) 20:53 [Preview] No.690 del
>>679
>to wyjaśnia, w marcu siedziałem w areszcie, nie miałem tam telewizora dlatego nic nie słyszałem o nim
ja jak byłem w areszcie to mieliśmy telewizor i cały czas włączony


Anonymous 06/04/2026 (Thu) 18:39 [Preview] No.715 del
>>690
można mieć telewizor ale polskie państwo ci nie da chyba że na świetlicy wspólnej. musi ktoś znajomy dostarczyć i telewizor musi spełniać wymogi być mały i brak portów USB. tylko jeden telewizor na jedną celę


Anonymous 06/04/2026 (Thu) 19:27 [Preview] No.731 del
>>715
>można mieć telewizor ale polskie państwo ci nie da chyba że na świetlicy wspólnej. musi ktoś znajomy dostarczyć i telewizor musi spełniać wymogi być mały i brak portów USB. tylko jeden telewizor na jedną celę
no i z tego wynika że nie musi tobie znajomy dostarczyć, tylko jednej z osób z celi musi znajomy dostarczyć, może być telewizor już kiedy wjedziesz na puchę


Anonymous 06/04/2026 (Thu) 19:35 [Preview] No.733 del
>>731
tak


Anonymous 06/05/2026 (Fri) 21:46 [Preview] No.859 del
(197.91 KB 1536x2048 1.jpg)
(114.02 KB 2048x1536 2.jpg)
(216.88 KB 1536x2048 3.jpg)
(185.87 KB 1536x2048 4.jpg)
na cebulce jest poradnik jak ustawić dowolny imei jak coś



Siema, ułomem jestem i nie potrafię skonfigurować xmpp ( klient gajim ) by łączyć się z serwerem .onion ( i konto tam założyć )

Otóż mam tego clienta na Whonix WS i próbuję się połączyć z jakimś serwerem .onion, najpierw ustawiłem system proxy, potem tor. Żaden nie działa, raz się pokazuje błąd:
(Account Wizard) Unable to connect to ubi7jivavzvmsdvka2qkca2jdaltjsvr2ckg4zqvjgm7eb4n62ewvkyd.onion
a czasem host-unknown

testowałem różnych providerów:
xdkriz6cn2avvcr2vks5lvvtmfojz2ohjzj4fhyuka55mvljeso2ztqd.onion ( cock.li )
chillingguw3yu2rmrkqsog4554egiry6fmy264l5wblyadds3c2lnyd.onion ( jabber.hot-chilli.net )
6voaf7iamjpufgwoulypzwwecsm2nu7j5jpgadav2rfqixmpl4d65kid.onion ( xmpp.is )

no ale nic nie chce działać, szukałem w internecie jakiś informacjii, ale pustki :/
Mógłby ktoś pomóc to skonfigurować?
4 posts omitted.


Anonymous 06/05/2026 (Fri) 20:19 [Preview] No.836 del
>>833
ok jak widzę to strona "ubi7jivavzvmsdvka2qkca2jdaltjsvr2ckg4zqvjgm7eb4n62ewvkyd.onion"

nie odpwiada mi też


Anonymous 06/05/2026 (Fri) 20:26 [Preview] No.837 del
>>835
O, o dziwo poszło teraz XD
dzięki wielkie


Anonymous 06/05/2026 (Fri) 20:29 [Preview] No.838 del
siema ktoś mi powie jak robić skutecznie alarmy bo coś mi nie idzie :c i zrobić zabespieczenia zeby mnie nie walnieli jak kiedyś


Anonymous 06/05/2026 (Fri) 20:41 [Preview] No.841 del
>>838
nic sie nie buj
polizja nic nie moze


Anonymous 06/05/2026 (Fri) 20:50 [Preview] No.842 del
>>841
ja bym walił ale już mnie walnili i trochę wstyd zeby mie drugi raz



jak by ktoś potszebował zarchiwizowanych stron lofifox to macie:

lolifox.pro

https://web.archive.org/web/20190703014704/https://lolifox.pro/b/

lolifox.moe

https://web.archive.org/web/20191204112418/https://lolifox.moe/poland/
1 post omitted.


Anonymous 06/05/2026 (Fri) 16:14 [Preview] No.769 del
o kurwa co znalazłem

>pamiętacie post o profilowaniu internetowych gangsterów poprzez imiona np. Przemysław, Adam, Wiktor itd.?

>Krzysztof
>1. jest informatykiem lub studentem kierunku technicznego. zna się na komputerach, interesuje się nimi od dziecka. jednak nie zna się na monetyzacji. oraz nie ma żadnych kontaktów w półświatku
>2. sposób na wyjebkę poznaje przypadkiem. zazwyczaj zna tylko jeden. w pierwszych tygodniach/miesiącach działa najbardziej zuchwale. potem jednak sposób przestaje działać tak dobrze. Krzysztof nie umie zaadaptować innej metody monetyzacji, więc wraca do swojej spokojnej pracy informatyka

>Wiktor
>1. nastolatek, w wieku Kacpra
>2. z bananowej rodziny i dobrej szkoły
>3. ma komputer z niezaszyfrowanym Windowsem
>4. umie korzystać z komputera, zna zaawansowane strony jak karachan, wilchan, vichan
>5. ktoś kiedyś zapostował na karachanie z okazji dnia dziecka instrukcję Tor Browser i stron pedo
>6. od tego czasu Wiktor ma ikonkę Tor Browser na pulpicie i z niego korzysta (na razie nie zaszyfrował dysku)
>7. chwali się na karachan swoją nową pasją, postuje zdjęcia stron pedo ze smartfona i namawia innych anonków do wchodzenia na nie
>8. przy odrobinie OSINT-u można ustalić jego dane, ale dla polskiej policji to za dużo roboty

Message too long. Click here to view full text.



Lain 06/05/2026 (Fri) 18:38 [Preview] No.792 del
>>768
była, jeszcze jak!


Anonymous 06/05/2026 (Fri) 19:24 [Preview] No.805 del
>>769
>Wiktor przypatkiem nie jest wiktorem piaseckim?


Anonymous 06/05/2026 (Fri) 19:26 [Preview] No.807 del
>>805
jest tylko ze to bylo pisane w 2019/2020 xddd


Anonymous 06/05/2026 (Fri) 19:29 [Preview] No.809 del
>>807
mordo ja się piaseckim nie interesowałem dopóki nie wpadł



(47.88 KB 626x1194 13.webp)
https://hudhatman.pl/nowe-informacje-o-wiktorze-piaseckim-ze-szczecina-niepublikowany-material-dowodowy/13-2/

ciekawe czy ten "znajomy wiktora" istnieje w ogóle i czy namierzyli go

loduwkarz2080

kiedyś myslałem że loduwkarz2080 = wiktor ale coraz więcej wskazuje na to że nie
12 posts and 1 image omitted.


Anonymous 06/01/2026 (Mon) 16:49 [Preview] No.550 del
>Nie przyznają się do ich dokonania.
znając Wiktora durnia jebanego to mogło wyglądać "JA TEGO NIE ZROBIŁEM!!! ale pewnie zrobili to warsie, Bartosz R., Wiktor Z."
i od razu zarzut grupa


Anonymous 06/01/2026 (Mon) 16:53 [Preview] No.551 del
też pisał że Denis Magryta kogoś z discorda KoiCorp pomówił jako sprawcę czegoś mimo że ta osoba jest niewinna


Anonymous 06/01/2026 (Mon) 18:09 [Preview] No.552 del
>>549
o tej osobie powiem tyle, ziomek fajny,z tego co z nim pisałem wychodzi ze ma bardzo duza wiedzę jeśli to on, pewno nie odszyfrował luksa.Ale no debilek strasznie sie chwalil....


Anonymous 06/01/2026 (Mon) 18:20 [Preview] No.553 del
>>552
>o tej osobie powiem tyle, ziomek fajny,z tego co z nim pisałem wychodzi ze ma bardzo duza wiedzę jeśli to on, pewno nie odszyfrował luksa.
tak
ciekawe czyj to qubes na filmiku cbzc 0:50 - 1:05
moze batmanika a moze to wizualizacja fantazyjna


Anonymous 06/04/2026 (Thu) 19:42 [Preview] No.736 del
>>553
>tak
>ciekawe czyj to qubes na filmiku cbzc 0:50 - 1:05
>moze batmanika a moze to wizualizacja fantazyjna
a może nawet jak cię złapią z odszyfrowanym to wystarczy się nie przyznać i iść w zaparte i nic ci nie udowodnią



https://xcancel.com/MSWiA_GOV_PL/status/2061866642070466635#m
>Minister @MKierwinski w programie Gość Wydarzeń @PolsatNewsPL: 💬 W sprawie fałszywych alarmów cały czas realizowane są kolejne czynności śledcze i jest przynajmniej kilka śladów, które mogą w wyniku tych już przeprowadzonych operacji wskazywać, kto jest winny. Proszę o chwilę cierpliwości.

o kurwa, mają mnie
a tak się śmialiście z polaczków i co i rozwiązali tę sprawę, namierzyli mnie

juź wiedzą że jestem z Holandii i mam adres IP od dostawcy "Tor Exit Node" i wystarczy że spłyną dane abonenta z Holandii i po mnie


Anonymous 06/02/2026 (Tue) 19:16 [Preview] No.602 del
>Proszę o chwilę cierpliwości.
Proszę czekać, będzie rozmowa. Proszę czekać, będzie rozmowa. Szpital MSWiA słucham


Anonymous 06/03/2026 (Wed) 19:01 [Preview] No.666 del
co ma gadać, przecież nie przyzna się przed telewidzami że nic nie może


Anonymous 06/03/2026 (Wed) 20:55 [Preview] No.691 del
>>666
>co ma gadać, przecież nie przyzna się przed telewidzami że nic nie może
mogą, złapali Diabolo


Anonymous 06/04/2026 (Thu) 14:51 [Preview] No.704 del
>>691
>mogą, złapali Diabolo
słyszałem to, że go złapali kilka razy. ale czy jest to udowodnione? i jakie jest źródło tej informacji?


Anonymous 06/04/2026 (Thu) 19:36 [Preview] No.734 del
>>704
>słyszałem to, że go złapali kilka razy.
to że kogoś łapią kilka razy to nie jest takie nietypowe
nietypowe że za każdym razem inną osobę



nie sądzicie że marcin nowak mógł celowo zdeanonimizować się?

plusy z tej sytuacji dla niego:
-sława, a na tym mu najbardziej zależało, żeby cała polska o nim mówiła, żeby nawet dziad 50-letni przeczytał o nim w gazecie lokalnej
-uznanie od dziennikarzy "Ogromny sukces policji. Sprawca miał niewiarygodny opsec, wodził policję za nos przez lata" (wcześniej był zakaz pisania prawdy w mediach)
-uznanie od policjantów "kurwa gościu ty nawet nie zdajesz sobie sprawy ile czasu poświęciliśmy na ciebie"
-areszt = przygoda, fajne doświadczenie w życiu, nowe znajomości, koledzy
-areszt = dach nad głową, darmowe jedzenie, a matka groziła że go z domu wyrzuci, brak problemu ze znalezieniem pracy a tak to matka mu kazała pracę znaleźć
-żeby od tej matki kurwy uciec z domu bo go gnębiła kurwa
-żeby rodzice i znajomi z reala w końcu dowiedzieli się że nie jest nieudacznikiem tylko najważniejszym gangsterem z najgroźniejszej grupy zorganizowanej w kraju
-brak przymusu brania trucizn od psychiatry
-detoks od narkotyków którego na własną rękę nie umiał zrobić
-na papierze sądowym będzie miał stwierdzone że jest w 100% poczytalny i w 100% zdrowy psychicznie (wiadomo jak działają biegli sądowi)

same plusy dla niego. daje do myślenia
tak samo z Wiktorem i innymi. wyszli z aresztu i wiedzieli że jak wrócą do alarmów to zjadą na puchę znowu. a i tak wrócili do alarmów. i w miesiąc zjechali
38 posts and 1 image omitted.


Lain 06/04/2026 (Thu) 14:38 [Preview] No.703 del
>>701
pamiętam że w poradnikach endchanowych z okolic 2022
był polecany m.in. iproyal jako proxy provider, ten vendor już spalony?


Anonymous 06/04/2026 (Thu) 15:04 [Preview] No.707 del
>>703
>pamiętam że w poradnikach endchanowych z okolic 2022
>był polecany m.in. iproyal jako proxy provider, ten vendor już spalony?
Nowak upodobał sobie iproyal i nie wiem czemu skoro miał problemy z nim

dowolnego dostawcy proxy można użyć
żaden nie jest spalony

floppydata działa zakup przez Tor Browser i płatność w XMR możliwa bezproblemowo, jest tani i saldo GB nie wygasa

>marcinnowak2080 2025-05-03 AM
>dobra jest problem
>leki mam od znajomego, tylko jest problem z tym proxy
>da się płacić w krypto (zakładam, że tylko w bitcoinach) tylko bramka płatności nie działa przez Tora
>podsumowując potrzebuję proxy żeby kupić proxy
>chodzi o proxy iproyal

Message too long. Click here to view full text.



Anonymous 06/04/2026 (Thu) 15:36 [Preview] No.708 del
>>701
>zainstaluj dowolną przeglądarkę clearnetową np. firefox w TemplateVM whonix-workstation-18

może głupie pytanie, ale wolę mieć pewność xD. czy przeglądarka może mieć jakieś znaczenie? np. czy to ma znaczenie jak zamiast firefoxa użyje librewolfa?


Anonymous 06/04/2026 (Thu) 16:15 [Preview] No.709 del
>>708
można ale się wyróżniasz więc to trochę słabo


Anonymous 06/04/2026 (Thu) 19:31 [Preview] No.732 del
>>708
>może głupie pytanie, ale wolę mieć pewność xD. czy przeglądarka może mieć jakieś znaczenie? np. czy to ma znaczenie jak zamiast firefoxa użyje librewolfa?
dowolnej przeglądarki można użyć na start
ale po to są przeglądarki antidetect żeby useragent był co chwilę nowy i nieprzestrzelony




Report captcha