/poland/ - Po Land

Teletubbies

Boards | Magrathea | Catalog | Bottom

Check to confirm you're not a robot
Name
Email
Subject
Comment
Password
Drawing x size canvas
File(s)
Captcha-exempt posters may leave this blank.
No cookies?

Remember to follow the rules

Max file size: 350.00 MB

Max files: 5

Max message length: 4096


Dezinformacja Mateusz Chrobok 05/25/2026 (Mon) 23:19 [Preview] No. 283 [Reply] [Last 50 Posts]
Cześć, dezinformacja to jest to co pieski lubią siać najbardziej - tuż po ziole. Pieski lubią wpierdalać nas ma minę. A więc co robić i jak żyć? Po pierwsze sprawdzajcie czy rozwiązania co proponuje dezinformator są napewno bezbieczne. Po drugie, jak słyszycie słowa "nie da się być anonimowym w sieci", lub "tor to za mało, trzeba vpn nord" to wiedzcie, że gadacie albo z psim dezinformatorem, albo z idiotą.


Liski Mateusz Chrobok 05/25/2026 (Mon) 23:21 [Preview] No.284 del
Cześć, chciałem jeszcze ogłosić, że przechodzę na stronę lisków. A ktoś się spyta czemu, bo trzeba wspierać siebie nawzajem. A więc co robić i jak żyć? Po pierwsze, niech pieski przyznają, że liski są najlepsze i im nie podołają. Po drugie niech z nami liskami współpracują, razem naprawimy ten kraj.


Anonymous 05/25/2026 (Mon) 23:25 [Preview] No.285 del
Po trzecie, dopóki dana postać nie zapostuje pornografii dziecięcej albo dowodów na to, że jest autorem jakiegoś alarmu, to jest takim samym psem, śmieciem i dezinformatorem jak każdy inny.


Mateusz Chrobok 05/25/2026 (Mon) 23:29 [Preview] No.286 del
>>285
Cześć, no niestety bywa tak, ale cuż. Ważne, że się przyłączyłem do lisków. A więc co robić i jak żyć? Trzeba więcej alarmówwww.


Popularność Mateusz Chrobok 05/26/2026 (Tue) 05:05 [Preview] No.287 del
Cześć, teraz wraz z liskami będę wysyłał alarmy, a mnie nikt nie będzie podejrzewał i nie zamknie, bo jestem osobą popularną. A więc co robić i jak żyć? Przyłączcie się do lisków i walczce wraz z nami o piękną przyszłość. Jebmy razem głupki policyjne.


Mateusz Chrobok 05/28/2026 (Thu) 20:35 [Preview] No.308 del
Cześć, warto anarchie, najsłabsi chłopcy się złamią psychicznie. Po moich wieloletnich gwałtach :3



to jest niesamowite że lisy mogą sparaliżować cały kraj w dowolnym momencie i nikt im nic nie może zrobić kocham to community jesteście moją rodziną
1 post omitted.


Anonymous 05/24/2026 (Sun) 21:14 [Preview] No.265 del
>>264
Źle napisałem, powinno być:
"Zróbmy tak by Nowak usłyszał o naszych dokonaniach w areszcie."


XaFF 05/24/2026 (Sun) 21:23 [Preview] No.266 del
powinniśmy tego bonkola i sakebinii dojeżdzać żeby bonkol chciał się zabić on już ma PTSD dzięki mnie

psychika zniszczona
on boi się


Anonymous 05/24/2026 (Sun) 21:26 [Preview] No.267 del
>>266
Nie lepiej zajmować się tym "w tle"? I w tym czasie spróbować zrobić coś mocniejszego?


XaFF 05/24/2026 (Sun) 21:27 [Preview] No.268 del
>>267
możemy spamić dziecięcą pornografią na wykopie


Anonymous 05/24/2026 (Sun) 21:30 [Preview] No.269 del
>>268
To by dobre było, ale najlepiej by było, by dużo osód spamiło w tym samym momencie.



(92.60 KB 960x640 foto.jpg)
polska policja nic nie może, to wszyscy wiemy
ale nie boicie się czasem, że Bóg za karę odbierze wam rozum, tak jak Niżyńskiemu od botnetu Virut?


Anonymous 03/12/2026 (Thu) 20:00 [Preview] No.135 del
>>106
ja się boję. niby pasuję do społeczeństwa ale wewnątrz jestem dziwny i moje dziwactwo czasami wychodzi na jaw


Anonymous 03/12/2026 (Thu) 20:02 [Preview] No.137 del
DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI DZIECI


Anonymous 03/12/2026 (Thu) 20:54 [Preview] No.171 del
[21:37] == anoneczek_x [[email protected]]
[21:37] ==  realname : pawel ze szczecina
[21:37] ==  channels : #kanał dla cweli
[21:37] ==  server   : *.rizon.net [Where are you?]
[21:37] ==           : is using a secure connection
[21:37] == End of WHOIS
[21:37] == gagairc [[email protected]]
[21:37] ==  realname : realname
[21:37] ==  channels : #kanał dla cweli
[21:37] ==  server   : *.rizon.net [Where are you?]
[21:37] ==           : is using a secure connection
[21:37] == End of WHOIS
[21:37] == wer [[email protected]]
[21:37] ==  realname : Rizon Web IRC @ http://qchat.rizon.net/
[21:37] ==  channels : #kanał dla cweli
[21:37] ==  server   : *.rizon.net [Where are you?]
[21:37] ==           : is using a secure connection
[21:37] ==  idle     : 0 days 0 hours 0 minutes 48 seconds [connected: Thu Mar 12 18:40:31 2026]
[21:37] == End of WHOIS
[21:37] CTCP VERSION reply from anoneczek_x: HexChat 2.16.0 / Linux 5.19.0-051900-generic [x86_64/428,50MHz/SMP]
[21:37] CTCP VERSION reply from gagairc: HexChat 2.16.2 / Linux 6.12.73+deb13-amd64 [x86_64/2.80GHz/SMP]
[21:37] CTCP VERSION reply from wer: qwebirc v0.93-rizon, copyright (C) 2008-2014 Chris Porter and the qwebirc project -- Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/145.0.0.0 Safari/537.36
[21:37] CTCP VERSION reply from anoneczek: HexChat 2.16.0 / Linux 5.19.0-051900-generic [x86_64/3,90GHz/SMP]
[21:37] CTCP VERSION reply from CwelusMaximus: IceChat 9.54 - Build 9.54.2023.0601 : Windows 10 Enterprise


sage sage 03/12/2026 (Thu) 21:01 [Preview] No.172 del
>>171
sage w diskurwe


Anonymous 03/12/2026 (Thu) 22:05 [Preview] No.173 del
kurwa niebieska zabrała mi rozum już dawno temu



(40.10 KB 400x400 rip.jpg)
Anonymous 02/09/2026 (Mon) 15:50 [Preview] No. 5 [Reply] [Last 50 Posts]
marcinnowak2080 [*]
Będę mu wysyłać benzodiazepiny do więzienia...
9 posts omitted.


Anonymous 02/14/2026 (Sat) 23:18 [Preview] No.37 del
>>5
pamiętam te "deanonimizacje" że vegeta to był thomas, r.v.miller to piotr konieczny, ralts krzysztof sawka itd. jeśli dobrze pamiętam i jeśli dobrze rozpoznawałem go, jego styl pisania i dobrze przyporządkowywałem posty które zamieszczał (i o ile w ogóle to był on) to nie przeszkadzał mi zbytnio


Anonymous 02/15/2026 (Sun) 02:34 [Preview] No.38 del
>>37
kiedyś naszło mnie na stalk i zdziwiłem się że był aktywny na tt jeszcze cztery lata po jego wyjebaniu z darknetu
https://xcancel.com/vegeta_ssj_pl


Anonymous 02/25/2026 (Wed) 19:36 [Preview] No.61 del
dlaczego ruski śmieć karaganow grozi Polsce bezpośrednio atakiem nuklearnym i Europie w razie przegranej Ukrainy co my mamy do ich wojny?


Anonymous 02/26/2026 (Thu) 11:56 [Preview] No.63 del
>>61
karaganow → karaczanow → karaczan → karachan.org

i wszystko jasne


Anonymous 02/26/2026 (Thu) 20:45 [Preview] No.66 del
>>5
wtyk od służb w lodówce. osoba niewarta rozmów
>był aktywny na tt jeszcze cztery lata po jego wyjebaniu z darknetu
o ile dobrze pamiętam to w 2021 zanim lolifox upadł też był aktywny




Report captcha