/poland/ - Po Land

Teletubbies

Boards | Magrathea | Catalog | Bottom

Check to confirm you're not a robot
Name
Email
Subject
Comment
Password
Drawing x size canvas
File(s)
Captcha-exempt posters may leave this blank.
No cookies?

Remember to follow the rules

Max file size: 350.00 MB

Max files: 5

Max message length: 4096


Lain 05/25/2026 (Mon) 12:56 [Preview] No. 276 [Reply] [Last 50 Posts]
da się jakoś robić mocne akcję za darmo bez płacenia za proxy czy inne bajery? darmowe listy proxy to dziadek czy da się jakoś wykorzystać?

>inb4 goła klata
nie jestem kamikaze
3 posts omitted.


Anonymous 06/03/2026 (Wed) 20:05 [Preview] No.677 del
>>649
nie da się za dolary, trzeba Monero


Anonymous 06/04/2026 (Thu) 18:37 [Preview] No.714 del
>>649
a protonmail nie chce potwierdzenia sms albo innej skrzynki?


Anonymous 06/04/2026 (Thu) 19:07 [Preview] No.725 del
>>714
>a protonmail nie chce potwierdzenia sms albo innej skrzynki?

innej skrzynki, możesz użyć na przykład morke, cock lub jakis inny torowy


Anonymous 06/04/2026 (Thu) 19:13 [Preview] No.727 del
>>714
>a protonmail nie chce potwierdzenia sms albo innej skrzynki?
jak wymóg sms albo innej skrzynki jest w stanie cię powstrzymać, to faktycznie nie ma co się rzucać na państwo polskie


Anonymous 06/04/2026 (Thu) 19:14 [Preview] No.728 del
>>725
>innej skrzynki, możesz użyć na przykład morke, cock lub jakis inny torowy
dropmail.me działa i int.pl powinien



(256.10 KB 440x440 lodowka.webp)
Łukasz Jędrzejczak

Od 2003 r. podjął służbę w Policji. W 2016 r. oddelegowany do FBI Pittsburgh (NCFTA), komórki zajmującej się zwalczaniem cyberprzestępczości. Zwerbowany przez oficera CIA tamże, rozpoczął współpracę tajną. Od grudnia 2016 r. do lipca 2018 r. kierował Wydziałem Rozpoznania w Biurze do Walki z Cyberprzestępczością KGP w Warszawie, realizującego współpracę międzynarodową w zakresie zwalczania Cyberprzestępczości, (punkt kontaktowy dla Polski zgodnie z Konwencja Budapesztańską). Aktywny użytkownik Forbidden Fruit oraz Girls a Priori. Miłośnik pornografii dziecięcej. Od marca 2018 r. do marca 2020 r. Zastępca Dyrektora Departamentu Nauki i Szkolnictwa Wojskowego w Ministerstwie Obrony Narodowej gdzie odpowiadał za cyberbezpieczeństwo i nadzór nad jednostkami RON z tego zakresu. Próbował namierzyć Lolifox, lecz poległ. Od kwietnia 2020 r. szef CSIRT MON oraz zastępca Dowódcy Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni ds. Cyberbezpieczeństwa. Oficjalnie zatrudniony w MON, nieoficjalnie w SKW, w rzeczywistości lojalny współpracownik CIA.

W Deloitte odpowiada za współpracę z sektorem obronnym w Polsce oraz w Europie Środkowej. Współpracuje z instytucjami rządowymi i wojskowymi, przemysłem zbrojeniowym oraz NATO.
Od 2018 do 2024 roku związany z Ministerstwem Obrony Narodowej, początkowo jako Dyrektor odpowiedzialny za Cyberbezpieczeństwo resortu, a od 2020 roku jako Szef CSIRT MON oraz Zastępca Dowódcy Komponentu Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni. Prelegent na międzynarodowych konferencjach dotyczących cyberbezpieczeństwa oraz przestępczości IT. W 2024 r. nie przeszedł pozytywnie weryfikacji z powodu werbunku przez CIA, wyrzucony z SKW. Prywatnie miłośnik dziecięcej pornografii.
1 post omitted.


Anonymous 06/01/2026 (Mon) 23:00 [Preview] No.585 del
Za zdradę kraju rozjebiemy cię szlifierką kątową Łukaszu bo my PATRIOCI nie wybaczamy.

ŁUKASZ MARCIN JĘDRZEJCZAK
76102405375

żona
ALEKSANDRA BARBARA JĘDRZEJCZAK
72102604325

Wyżynna 31
Łódź (dzielnica Widzew), gm. Łódź, pow. Łódź, woj. łódzkie, Kod pocztowy 92-107

LD1M/00137010/6
LD1M/00064363/2

Imię
Łukasz

Message too long. Click here to view full text.



Anonymous 06/01/2026 (Mon) 23:08 [Preview] No.586 del
>>585
>Łukasz Jędrzejczak Vill
skurwysyn nazwał firmę na cześć Diabolo xD


Anonymous 06/03/2026 (Wed) 18:38 [Preview] No.660 del
>Próbował namierzyć Lolifox, lecz poległ.
ale pisałeś że to agent CIA. co jeśli on tylko udawał że chce ich złapać a tak naprawdę CIA chciało by dalej działali?

>W 2024 r. nie przeszedł pozytywnie weryfikacji z powodu werbunku przez CIA, wyrzucony z SKW.
ale czemu mieli go wyrzucić z SKW za bycie agentem CIA jak wszyscy politycy PiS to agenci CIA i prawdopodobnie większość polskiego wojska i wywiadu?

>>585
zostaw go, on jest spoko


Anonymous 06/03/2026 (Wed) 19:28 [Preview] No.674 del
>>660
>ale pisałeś że to agent CIA. co jeśli on tylko udawał że chce ich złapać a tak naprawdę CIA chciało by dalej działali?
on chciał się wykazać i chwalić się,
bo żona mu dupy nie daje to chwalił się i wygadał że "Jutro w mediach będzie ciekawa informacja gówniarze" a w mediach była nie tylko informacja o jaką mu chodziło "spłynęły dane z secmaila, namierzono rosyjski serwer" ale też "jak podają nasze źródła z SKW"
zdeanonimizował się przez ego głupek

jakby mu się udało namierzyć foxów to on na pewno by zapostował dox publicznie
chwali się, swoim doxem też się chwali, w jakich jednostkach pracował i że teraz dostał pracę w Deloitte
on tym deanonimizuje innych z SKW co mają legendę że niby w departamencie MON pracują tym samym co Jędrzejczak
zapewne wszyscy z tego departamentu to SKW

>ale czemu mieli go wyrzucić z SKW za bycie agentem CIA jak wszyscy politycy PiS to agenci CIA i prawdopodobnie większość polskiego wojska i wywiadu?
PO doszło do władzy a to są agenci niemieccy

jak ktoś był w polskich służbach w czasach PiS to jest agentem amerykańskim
jak ktoś był w polskich służbach w czasach PO to jest agentem niemieckim
jak ktoś był w polskich służbach w czasach i PiS i PO to jest agentem izraelskim


Anonymous 06/04/2026 (Thu) 18:54 [Preview] No.720 del
>>674
można się było z nim kolegować i go zmanipulować by przeszedł na ciemną stronę mocy

>jak ktoś był w polskich służbach w czasach
to oni tak robią rotację że co zmianę władzy wypierdalają ludzi? to jak to ma być poważna służba przy takiej rotacji



(372.52 KB 220x205 writing-fire-bro.gif)
pic related
ja kiedyś wpisuję imię i nazwisko kogoś kto mnie wkurwił do wyszukiwarki ksiąg wieczystych i już wiem że w ciągu 30 minut będzie miał policję, straż pożarną, pogotowie ratunkowe i gazowe pod jego adresem


Anonymous 06/02/2026 (Tue) 23:05 [Preview] No.633 del
jak into


Anonymous 06/03/2026 (Wed) 17:45 [Preview] No.646 del
https://kw.info
200 zł za jedną osobę do rozpierdolenia

na cebulce można za 10 000 zł kupić całą bazę
bo ta cena 500 000 zł za całą bazę na https://kw.info to z kosmosu

można też samemu zescrapować z polskich proxy ALE SZYBKO niedługo będzie logowanie mobywatelem tam

na pewno są na telegramie boty do lookupów i może być taniej niż 200 zł
na cebulce są vendorzy lookupów ale oni biorą 800 zł ale oni mają dostęp nie tylko do księg wieczystych, do wszystkich baz w kraju mają dostęp, rejestracji SIM też

Ewidencja Ludności i taki bonkolek skurwiel do końca życia się nie ukryje nawet jak nie będzie miał CEIDG ani nieruchomości na siebie, znajdziemy go wszędzie i rozpierdolimy, będzie się kurwa bał zameldować
boi się mnie, PTSD ma, na skraju samobójstwa jest


Anonymous 06/03/2026 (Wed) 18:05 [Preview] No.648 del
>>646
a tak w ogóle za co jest gnębimy?
tak o czy jakis powód?


Anonymous 06/03/2026 (Wed) 18:10 [Preview] No.650 del
>>648
>a tak w ogóle za co jest gnębimy?
>tak o czy jakis powód?
nie wiem od czego się zaczęło, ale teraz atakowanie bonkola pokazuje że CBZC nic nie może i nie złapało sprawców. a ukryć swattingu nie jest w stanie bo prowadzi strimy na żywo. więc polacy widzą że można napierdalać w necie i zero konsekwencji, CBZC bezradne


Anonymous 06/04/2026 (Thu) 18:47 [Preview] No.718 del
>>650
jest to jakiś sposób rekrutacji ludzi. ktoś kto ogląda Bonkola może zacząć zadawać sobie pytania, dlaczego te swattingi dalej trwają i nikt nie wpada, może wpaść na pomysł żeby samemu tak robić



taki obraz wasz
18 posts and 1 image omitted.


Anonymous 05/31/2026 (Sun) 20:06 [Preview] No.520 del
jak już chcesz argumentować na ten temat to zdecydowanie bardziej pasuje sytuacja z teraz - jacyś ludzie piszą że XaFF wpadł i wsypują go i jeszcze piszą że XaFF to Wiktor
ja akurat nie chronię go tylko piszę prawdę - uważam że XaFF żadnych alarmów nie wysyłał. Wiktor używał proton/gmail/o2 a nie skrzynek darknetowych


Anonymous 05/31/2026 (Sun) 20:50 [Preview] No.529 del
>>518
>kiedy? gdzie?
chyba na endchanie, potwierdzali że to on jest prawdziwym foxem i jedyny który wpadł
i różne rzeczy o nim pisali

>jak dają w mediach info to już jest materiał dowodowy cały
tak ale to że dają kogoś przed sąd z materiałem dowodowym to nie znaczy że są pewni że to sprawca, a takie komentarze publiczne potwierdzające nie pomagają mu

>nie byłoby info w mediach wtedy
>Diabolo de Vilious a.k.a Krzysztof Jabczuga nie przyznał się i nie dał hasła i dlatego dopiero po 8 miesiącach od zatrzymania dali info w mediach
pewnie tak

>policjanci, Ralts, XaFF, Dyrma, Tomasz Klim, pracownicy kontrwywiadu wojskowego, warsiczka, Wiktor Piasecki
trochę martwo jak na tyle osób

>>520
>jak już chcesz argumentować na ten temat to zdecydowanie bardziej pasuje sytuacja z teraz - jacyś ludzie piszą że XaFF wpadł i wsypują go i jeszcze piszą że XaFF to Wiktor

Message too long. Click here to view full text.



Anonymous 05/31/2026 (Sun) 20:57 [Preview] No.530 del
>>529
>chyba na endchanie, potwierdzali że to on jest prawdziwym foxem i jedyny który wpadł
>i różne rzeczy o nim pisali
jak na endchanie to na pewno nie byłem ja

>ale z Tor?
raczej tak, on miał Qubes Whonix i polskie proxy
ten Qubes który jest na filmie CBZC z listopada 2025 to został znaleziony u Wiktora
to przykład że opsec i trzeźwy umysł > Tor i opsec techniczny
Tor nic nie da jeśli swattujesz kolegów z discorda i ze szkoły


Lain 06/02/2026 (Tue) 19:48 [Preview] No.605 del
(15.81 KB 554x554 images(11).jpg)
>>530
w Polsce nie których problemów nie da się rozwiązać po amerykańsku, chłopak musiał sobie radzić, niestety padło na chujowy sposób kompromitując swoją działalność...


Anonymous 06/02/2026 (Tue) 19:56 [Preview] No.608 del
>>530
>>chyba na endchanie, potwierdzali że to on jest prawdziwym foxem i jedyny który wpadł
>>i różne rzeczy o nim pisali
>jak na endchanie to na pewno nie byłem ja
jak zobaczyłem artykuły na niebezpiecznik.pl i zaufanatrzeciastrona.pl i "Oto maile które Marcin Nowak wysyłał" i tam screeny moich mailów to jebłem i pisałem że chyba ich pojebało że wrabiają Nowaka we WSZYSTKIE maile foxów
może to niemiłe(?) ale nie wsypujące go, wręcz przeciwnie



(456.70 KB 1122x1482 podszywacz-3.jpg)
myślicie że serio marcinnowak miał hasło na 128 znaków czy głupki policyjne po tym jak użyły idiotoodpornego programu Cellebrite.exe na klik nie wiedziały co to hasło a co to hash hasła?


Anonymous 06/01/2026 (Mon) 20:24 [Preview] No.573 del
na pewno nie miał takiego hasła


Anonymous 06/01/2026 (Mon) 20:27 [Preview] No.574 del
>>573
>na pewno nie miał takiego hasła
to czemu Policja powiedziała w mediach że miał? przecież Policja nie kłamie i zna się na tym


Anonymous 06/01/2026 (Mon) 20:32 [Preview] No.575 del
jeśli to jest jakieś hasło to miał zapisane w pliku tekstowym gdzieś, na pewno to nie jest hasło do Luks hosta

>>574
>zna się na tym
raczej nie


Anonymous 06/01/2026 (Mon) 20:44 [Preview] No.579 del
>naprawde kocham lisy
xD


Anonymous 06/01/2026 (Mon) 21:06 [Preview] No.582 del
>>574
>to czemu Policja powiedziała w mediach że miał? przecież Policja nie kłamie i zna się na tym

te "elitarne" jednostki cbzc sie tak znają na temacie ze nie wiem ze tszeba im tłumaczyć co to klucze pgp te słurzby to nieśmieszny żart



(782.15 KB 1503x1112 2059628831409864924.png)
Gawron 05/27/2026 (Wed) 19:34 [Preview] No. 301 [Reply] [Last 50 Posts]
Normalnie was kurwy łapiemy tak o. Sikam na was.
11 posts and 1 image omitted.


Anonymous 06/01/2026 (Mon) 18:41 [Preview] No.559 del
>>514
nie rozumiem, to trzeba jednocześnie odpalić apkę a potem i tak wysłać sms?


Anonymous 06/01/2026 (Mon) 18:53 [Preview] No.562 del
>>559
>nie rozumiem, to trzeba jednocześnie odpalić apkę a potem i tak wysłać sms?
odpalić apkę
zarejestrować się (podać "swoje" dane, wysłać sms, odebrać kod z sms, wpisać kod w apce)

odpalić apkę
wybrać piktogramy kto ma robić SWAT (policja, straż pożarna, pogotowie)
wpisać dodatkowe informacje (np. cos sie dymi w domu, jest mnostwo dymu, dzieci spia i nie moge ich obudzic)
wysłać sms
kliknąć w apce "sms został wysłany"


Anonymous 06/01/2026 (Mon) 19:21 [Preview] No.563 del
>>562
kurde ale skomplikowane aż głowa paruje
trzeba się namęczyć żeby coś osiągnąć


Anonymous 06/01/2026 (Mon) 20:00 [Preview] No.568 del
>>563
>kurde ale skomplikowane aż głowa paruje
>trzeba się namęczyć żeby coś osiągnąć
w tym modus operandi najbardziej skomplikowane jest to że trzeba wysłać zdjęcie dowodu osobistego jakiegoś polaka żeby móc wysyłać sms z usług gsm online

nie ma obecnie takiej usługi gsm online która pozwalałaby na wysyłkę sms z polskiego numeru bez KYC

ale to ma oczywiste zalety
polskie psy głupki myślą że namierzyły sprawcę bo zrobił KYC na siebie i wjeżdżają do niego na pewniaka i rozpierdalają go na przesłuchaniu tak jak rozpierdolili Grodeckiego i Fir3


Anonymous 06/01/2026 (Mon) 20:32 [Preview] No.576 del
>>390
>to czemu tak ich słabo wytrenowaliście że wpadali?
ktoś kiedyś na lolifox napisał
"jak zrobisz prosty poradnik bramki płatności to będzie fala zatrzymań"



Michał Baniowski - największy frajer, ciota, cwel. pomógł osadzić Wiktora i nie dostał za to NIC w zamian. teraz siedzi w psychiatryku i zbiera na prawnika xD ani grosza nie dostał od ludzi którym pomógł. nawet dziekuje nie dostał. jebany cwel.

fuck around:
https://hudhatman.pl/wiktor-p-aka-batmanik-materialy/
find out:
https://hudhatman.pl/zbiorka-na-prawnika/

tak samo jak amerykanin hamburger który doniósł na bohatera Luigi Mangione nie dostał ani centa z obiecanej nagrody 60 000 dolarów
trzeba mieć naprawdę najebane w głowie. Baniowskiego trochę tłumaczy to że jest chory
1 post omitted.


Anonymous 05/31/2026 (Sun) 19:34 [Preview] No.506 del
https://hudhatman.pl/category/szpital-psychiatryczny/

>odbiorcami tego listu e-maila i adresie [email protected] którego Michał Baniowski z Tychów aka Hud Hatman PESEL 88032209897 jest właścicielem.


Anonymous 05/31/2026 (Sun) 19:52 [Preview] No.515 del
(30.23 KB 1278x325 1.png)
(44.36 KB 1287x350 2.png)
maile po których zamknęli go na dwa miesiące w areszcie śledczym


Anonymous 05/31/2026 (Sun) 19:55 [Preview] No.517 del
no Luigi Mangione to bohater a Wiktorek to kto? gówniarz co robił swatting na kolegów ze szkoły


Anonymous 05/31/2026 (Sun) 20:07 [Preview] No.521 del
>>515
>za to że mi podbiera pieniądze z renty
xDDDDD

>maile po których zamknęli go na dwa miesiące w areszcie śledczym
nie chce mi się wierzyć że służby zamykają tak ludzi bez potwierdzenia do kogo należy skrzynka pocztowa


Anonymous 05/31/2026 (Sun) 21:08 [Preview] No.532 del
>>515
>gaz bojowy fosgen
gniję że to już jest starsze niż większość ludzi tutaj xDDDDD



WYCIEK NOWE INFORMACJE MARCINNOWAK
https://youtube.com/watch?v=8hYJY979QGI [Embed]

>@mileklasz
>3 months ago
>CO JEST z Mikołajem R byłem w szpitalu w Białymstoku 3-4 lata temu. Pamiętam że chwalił się pisaniem maili do policji np. że do szkoły przyjdzie zakapturzony mężczyzna i będzie strzelanina w jego szkole. Mówił też mega skomplikowane rzeczy o hakowaniu których nie rozumiałem np. o haszowaniu haseł czy coś takiego. Opowiadał o tym jakby się urodził z tą wiedzą. Miał też konto na Facebooku tam gdzie codziennie postował o tych psychotropach i jak jest źle. Kliknąłem ten film bo właśnie przypomniał mi się ten ziomeczek ale nie byłem pewien że to on. Dopiero po imieniu i miejscu zamieszkania i zdjęciu byłem absolutnie przekonany że to on. Wiedziałem że w internecie robi coś nielegalnego ale że nie na aż taką skalę. Ze względu na poszanowanie jego anonimowości nie chcę udzielać dalszych informacji, jedynie mogę powiedzieć że był furasem.

>@Cyhchcc
>3 months ago
>a masz link do tego facebooka albo jego nazwisko? mozliwe ze jestes jedyna osoba posiadajaca takie informacje co by bylo super uzupelnieniem do filmu

>@mileklasz
>3 months ago
​>@Cyhchcc niestety to było dość dawno temu i nie mam dostępu do tamtego konta na Facebooku i niestety nazwiska też nie pamiętam

>@warsiczka
>1 month ago

Message too long. Click here to view full text.

1 post omitted.


Anonymous 05/31/2026 (Sun) 15:07 [Preview] No.485 del
https://www.tiktok.com/@marcinnowak2080/photo/7634511700410125601 [Embed]

>Pryszczak
>to moj kuzyn, w tym wszystkim chodzi o to ze dzwoni i robi pranki ze bomba jest pod szkola itp. ogolnie mega beka

>Pryszczak
>bombiarz


Anonymous 05/31/2026 (Sun) 15:11 [Preview] No.486 del
>>481
szczerze nie wiem co myslić o sprawie marcina niby walił alarmy ale czemu tak się dał służbom szkoda że smutni panowie wbili mu


Anonymous 05/31/2026 (Sun) 15:16 [Preview] No.487 del
>>486
>szczerze nie wiem co myslić o sprawie marcina niby walił alarmy ale czemu tak się dał służbom szkoda że smutni panowie wbili mu
rodzina go zmuszała do brania trucizn od psychiatry które niszczą mózg i wyłączają myślenie
i dał się nabrać że narkotyki z Cebulki pomagają
szkoda go, ale zmarnował tysiące godzin pracy najlepszych specjalistów z CBZC i tego już nikt mu nie odbierze


Lain 05/31/2026 (Sun) 15:56 [Preview] No.492 del
>>481
skończył marnie jak Ross Ulbricht


Anonymous 05/31/2026 (Sun) 16:00 [Preview] No.493 del
>>487
tych specjalistów co wbijają się i czekają jak wszystko powierz to jest żart mi się wrombali bo pomylili klatki i miałem wiazd o 6 rano



(103.92 KB 1170x895 NAMIERZYMY PO IP !!!!.jpg)
‼️Update w sprawie fałszywego alarmu bombowego u Waldka‼️

Służby zwróciły się do nas z pytaniem czy posiadamy dane oraz adres IP tego typa xd
To na 100% on, ponieważ w momencie, kiedy podał te informacje o azydku ołowiu jeszcze nikt z zewnątrz nie znał szczegółów zgłoszenia

https://x.com/sigmatiktoker/status/2060688473514705373


XaFF 05/30/2026 (Sat) 15:03 [Preview] No.381 del
O kurwa a ja to z clearnetu pisałem


Anonymous 05/30/2026 (Sat) 15:06 [Preview] No.382 del
https://x.com/7N7/status/2060728978650918983

>z czysto technicznego punktu widzenia nie, nowaka tez nie jebli na podstawie luki w jakimkolwiek oprogramowaniu (z tego co mowili na prezentacji na omh)

rozpierdala mnie że robią z tego taką tajemnicę

"hy hy hy nie możemy powiedzieć dokładnie ale nie na podstawie luki tyle wam powiem hy hy hy"

a wszyscy wiedzą jak było xDDDDDDDDDDDDDDDD


Anonymous 05/30/2026 (Sat) 16:09 [Preview] No.383 del
>Służby zwróciły się do nas z pytaniem czy posiadamy dane oraz adres IP tego typa xd
Nie mogło być już to bardziej kompromitujace prosić ofiarę o podanie adresu IP z platformy, z której nawet nie udzialowcem, skoro adres e-mail pomocy technicznej jest publicznie dostępny xD
>>381
Założę się, że nawet gdybyś napisał to przez serwer proxy to nie uda im się cię namierzyć.
https://xcancel.com/TomekBliznogeby/status/2060728934363181550#m
>najlepsze jest to, że tor i who jest legalne
Sekcja komentarzy jest pełna idiotów.
Jeśli chodzi o Waldka, to zasługuje na to. idiota publikuje swoj adres wszedzie i pozniej sie dziwi, ze jakies malolaty mu policje do domu wysylaja


Anonymous 05/30/2026 (Sat) 18:45 [Preview] No.389 del
kim jest Waldek


Anonymous 05/30/2026 (Sat) 19:34 [Preview] No.401 del
>>389
>kim jest Waldek
Waldek to wspólnik Diabolo, wysłali razem 200 tysięcy alarmów bombowych, które doprowadziły do ewakuacji ponad 3 milionów Polaków



(46.04 KB 1920x810 głupki.jpeg)
WYSTARCZY SIĘ NIE PRZYZNAĆ I WYPUSZCZAJĄ XaFF 05/29/2026 (Fri) 15:53 [Preview] No. 326 [Reply] [Last 50 Posts]
słuchajcie co za akcja xDDDDD
zatrzymali mnie we wtorek ale nie przyznałem się do niczego i mnie wypuścili
wolnościowe środki zapobiegawcze, ez

WYSTARCZY SIĘ NIE PRZYZNAĆ I WYPUSZCZAJĄ

a skurwiele gadali bzdury "My Namierzyliśmy Cię Przez Korelację" "My Złamaliśmy Bitlockera" chociaż ja mam LUKS xDDDD
dobrze że się udało wpisać duress password bo po prostu zapukali do drzwi a nie wyjebali
głupki się patrzyli na mój telefon jak małpy na monolit w Odysei Kosmicznej xDDD a potem go ZRESTARTOWALI xDDDDD

tylko jeden zarzut dostałem xDDDDDDD
6 posts omitted.


XaFF 05/29/2026 (Fri) 17:12 [Preview] No.340 del
https://www.gov.pl/web/prokuratura-krajowa/zarzuty-dla-2-osob-falszywe-zgloszenia-alarmow-bombowych

>Wobec Bartosza R. prokurator skierował do Sądu Okręgowego w Rybniku wniosek o ponowne zastosowanie tymczasowego aresztowania. Bartosz R. był już tymczasowo aresztowany w śledztwie, ale środek ten nie został przedłużony przez sąd.
>Po opuszczeniu aresztu podejrzany nadal prowadził działalność w darknecie, co wynika z danych zabezpieczonych w jego telefonie komórkowym.

jaki debil kurwa
ja po prostu skasowałem xDDDDD


Anonymous 05/29/2026 (Fri) 17:29 [Preview] No.341 del
>>336
no musi mieć a .onion nwm ale jak latasz na gola klate to pdw XD jak cie te ulomy z cbzc walna


XaFF 05/29/2026 (Fri) 17:31 [Preview] No.342 del
>>341
>no musi mieć a .onion nwm ale jak latasz na gola klate to pdw XD jak cie te ulomy z cbzc walna
nie wierzę że CBZC umie dostać IP od Endchan
oni nawet od outlooka nie umieją


Anonymous 05/29/2026 (Fri) 17:35 [Preview] No.343 del
>>342
wiem o tym mi raz cykneli psz paczkomacie z roslina na kolegi bo sie cykal ze go dojada i co mi zrobili nic powiedzialem ze ja zamiawialem ciuchy i takie coś mi pszyszlo


Anonymous 05/29/2026 (Fri) 17:35 [Preview] No.344 del
>>343
nie stety otworzylem paczke pszed paczkomatem a oni se stali akurat :c




Report captcha